Wolne pobierania w modemie Thomson twg850-4u

Cześc mam modem thomson twg850-4u i neta z upc 25mb. Jednak takiej prędkości ani nawet zbliżonej do niej nie widziałem nigdy. Gdy pobieram z torrentów prędkość waha się od 10 do 150 kb czasem chwilowo dochodzi do ok 400kb po czym zaraz ponownie spada.Przeglądanie stronek w czasie ściagania z torrentów jest nie możliwe bo otwierają sie bardzo długo ok 4-5minut :slight_smile: Gdy ściagam coś bezpośrdnio ze stronki prędkosc również jest podobna. Czy ktoś mógłby mi napisac jak zmienic ustawienia tego modemu tak żeby pobierało z pełną mocą

Jesteś ukryty za NAT-em, a to oznacza, że nie masz otwartych wszystkich portów, potrzebnych do prawidłowego działania programów p2p. Więc, albo sobie takie porty przekierujesz, albo wrzucisz swój komputer do strefy DMZ, co powinno sprawić, że bezpośrednio cały ruch sieciowy jest kierowany wprost do Twojego komputera.

jak przekierować te porty ?

Masz wszystko w instrukcji, w moim tp-link nazywa się to forwarding, ustawiasz zakres portów, oraz adres na jaki mają zostać przekierowane, wcześniej nadaj statyczne ip w sekcji DHCP.