Wolne pobieranie z Hotlife

Witam.

Mój tata zakupił konto na HL w celu przetestowania. Pliki z stamtąd ściągają się max po 250kb/s a czasami nawet po 50kb/s. Na moim łączu powinno się ściągać po 2.5MB/s (tak mi się pobiera z Rapidshare)

czy da rade naprawić ten problem czy po prostu mają kichacki serwer?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Ostatnio głośno było o problemach z Hotfile, nawet dla premium userów. Więc nie wiem czy da się coś zdziałać.

może byś to bardziej rozwinął? czy da rate coś z tym zrobić bo wiem czy opłaca mi się przedłużać konto.

Tu był poruszany ten problem Teoretycznie piszą, że prędkości wróciły, ale jak to jest w praktyce?

Temat jest raczej stary jakieś pół roku nikt nic nie pisał.

Może to przez tp, u mnie na free account leci po 20kb i staram się unikać go jak mogę

Nikt nie pisał, ale problem wrócił.

Mi na free przez jDownloadera ssie 130kb/s (czyli maksymalnie dla mojego łącza :wink: ) - płynnie, bez żadnych spadków prędkości czy też przerywania.

Spróbuj może przez akcelerator, mi tak poradzili na innym forum ale nie podziałało : /

do RS używam free download manager ale twórcy tego programu nie uwzględnili HL więc ten hosting to nic ciekawego.

RS narazie najlepszy ale ciągle nie mogę zrozumieć czemu HL jest tak popularny w polsce?

Za upload zdobywasz kasę. Więcej tłumaczyć nie muszę.

na RS tez daja kase

Ludzie wszystko zależy od obciążenia serverów HF + od obciążenia łącza + od ile ściągnełeś z HF.

RMK_99 to liczy się wszędzie, nigdzie nie spotkałem się tak aby po 10 kb mi ściągał przez obciążenie serwerów jak u innych ciągnie 10x tyle