Wolne przesuwanie się okien w windows xp

:help: hej, mam nadzieje, że ktoś mi w tym pomoże. nie mam pojecia jak zwykle co się mogło stać, zwyczajnie wyłączyłem i włączyłem kompa, i tak mu już zostało. wszystko inne jest w porządku, mi sie wydaje, ammm… no więc wolno przesuwają mi sie okna, jakie otworze, tak samo na necie, kiedy używam przeglądarki i chće przesunąć stronkę w dół, wszystko przesuwa się, ale niepłynnie…może wie ktoś co z tym fantem zrobić. format pomoże? z góry wielkie wielkie dzięki. :painting:

ile masz RAM-u?

uruchom Menedżer zadań i zobacz, czy nie masz żadnych niepożądanych procesów.

otwórz Start/uruchom/msconfig i sprawdź w zakładkach usługi i uruchamianie co masz w autostarcie

daj logi z tych programów wstawiając je tak

po co ta Mona Lisa?

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej, jeśli porada qasx , nie pomoże.

Zacznij od wyłączenia indeksowania plików (wyszukiwanie), Start -> Uruchom -> services.msc , na liście odnajdź usługę indeksowania i ją wyłącz.

Wysypaly sie stery od grafy zainstaluj najnowsze dla Twojej grafiki i po sprawie :wink:

dzieki za te wszystkie podpowiedzi, i wiecie, jeszcze raz sprawdziłem menedżera urządzeń i wysypało mi się jakies sterowniki związane z VIA CPU to AGP Controller, włożyłem płytke płyty głównej mainboard, coś tam zainstalowało i działa! !!

to jest sterownik odpowiadajacy za kontakt miedzy procesorem mostkiem polnocnym i karta graficzna :slight_smile: