Wolne wczytywanie ikon windows 7 (64bit)


(Face) #1

Otóż od niedawno mam problem z ikonkami, ponieważ wolno się wczytują. Tzn przy włączeniu pojawiają się od razu po czym po chwili jest taki efekt jak by się odświeżały i z powrotem się pojawiają. Trwa to chwile ale ciekaw jestem czym to jest spowodowane? Jak np wejdę w dodaj lub usuń programy to jak przesuwam listę to ikonki pojawiają się z pewnym opóźnieniem. Wirusa raczej nie mam bo skanowałem komputer nod32 a potem malwarebytes anti malware i nic nie zostało znalezione. Tak więc liczę na waszą pomoc.


(Semtex) #2

Pobierz i zainstaluj http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html , podczas instalacji uważaj na próbę doinstalowania Chrome :wink: , uruchom program, wykonaj czyszczenie systemu przy jego użyciu, powinno być lepiej :wink:


(Face) #3

Program ccleaner używam już od jakiegoś roku i regularnie czyszczę nim system więc to nie o to chodzi. Może jakieś inne propozycje?


(Kurp55) #4

Najpierw - narzędzia - opcje folderów - widok i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery. Następnie Dysk C - użytkownicy - folder twojego profilu - App Data - local - usuń plik icon cache i zrestartuj komputer.


(Face) #5

Również tak robiłem tzn. usuwałem plik icon cache ale nie zauważyłem jakiejkolwiek poprawy. Dzięki za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne propozycje.