Wolne wczytywanie sie stron po podlaczeniu routera

Witam. Na wstepie pisze, ze kompletnie nie znam sie na tym temacie. Po podlaczeniu routera D-link di-524, strony zaczely sie strasznie wolno wczytywac. Wchodzac na dsl.cz pokazuje mi predkosc internetu ok. 2 Mbit/s czyli tak jak powinno byc. Natomiast strony wczytuja sie z tak zalosna predkoscia, ze nie wiem czy jakikolwiek operator oferuje taka predkosc. Wczesniej mialem internet przez modem i wszystyko dzialalo jak nalezy. Dodam jeszcze, ze nie mam zadnego firewalla. Bardzo prosze o pomoc, z taka szybkoscia wczytywania sie stron, az nie chce mi sie nic robic w internecie.

Mam ten sam Router i nie mam takich problemów (a mam net o wiele wolniejszy). Pecet bez wirusów ? Jaka przeglądarka ? Połączenie przewodowe czy bezprzewodowe ?

Komputer jest bez wirusow. Uzywam Explorera lub Mozilli. Korzystam z polaczenia przewodowego. Ogolnie to nic sie nie zmienilo od kiedy mialem internet przez modem oprocz szybkosci wczytywania sie stron…

Sprawdź pingi (np. z Onet.pl). Może masz ustawione w Routerze, żeby Ci obniżał transfer ?? :?

Oto ping:

753f42c5959eb639.jpg

A jak sie to ustawia i jak mozna to zmienic? Jak z tym pingiem? Bardzo prosze o pomoc… Ten internet mnie tak denerwuje…