Wolne wpisywanie teksu w przeglądarkach

Wolne wpisywanie teksu w przeglądarkach.

Za przeproszeniem krew mnie już zalewa. Gdy wpisuje jakiś tekst nawet ten , który tutaj pisze to gdy pisze go zanim sie wyswietli to mija kilka sekund. to tak jak bym pracowal na bardzo starym komputerze. Wszelkie czynnosci z czyszczeniem , porzadkowaniem na komputerze mam ze soba. Dzieje sie tak na wszystkich przegladarkach. Co co to moze byc? Napewno nie jest to problemy sprzetowe. Temperatry niskie , wszystko inne dziala dobrze , tylko z tym wpisywaniem cos jest nie tak. Przeskanowałem wszystkie dyski antywirusami , czyscilem rejestr , smieci i inne czynnosci. Poza tym wszelkie operacje w przegladarce tez sa spowolnione np. gdy chce kliknac przycisk “Wyslij” . O co w tym chodzi? Jesli uruchomie komputer ponownie to dziala w porzadku ale po pewnym czsie dziala znow wystepuje ten problem.

Coś ci zamula przeglądarkę i zżera zasoby komputera, ja bym sprawdził komputer po kątem występowanie szkodliwego oprogramowania.

Już przeprowadzałem dokładne skanowanie Anti-malwarebytes i ESET Smart Security 5. Cóż calą noc skanowałem i nic ciekawego nie znaleziono :slight_smile:

Wykorzystanie procesora max. 5 %

Pamięć max. 75% i 1,5 GB zapasu jeszcze jest.