Wolne zamykanie okna

Ostatnio zauważyłem że podczas zamykania okna gdy nacisnę X to okno się zamyka, ale na pasku zadań ten paseczek nie odrazu znika. Najczęściej sam go zamykam klikając PPM i zamknij. Można jakoś zrobić żeby znikał zaraz po zamknięciu okna?

kam10 , ile wtedy masz uruchomionych programów i jak duże jest zużycie procesora i RAM-u?

Sterowniki i DX aktualne?

zawsze się tak dzieje czy w jakimś konkretnym programie?

Programów to z 10 chyba wszystkich, a procesora i Ramu nie mogę narazie sprawdzić bo chwilowo się tak nie robi

Pewnie tych programów jest za dużo w stosunku do konfiguracji twojego komputera i lekko się to wszystko wiesza. Jesteś pewien, że potrzebujesz aż tyle aplikacji działających w tle?

no tak, ale teraz wydaje mi się że to nie przez słabą konfigurację tylko przez kilka innych rzeczy które robię na komputerze naraz :stuck_out_tongue:

Wystarczą 2 by spowolnić lub zawiesić nie jednego PCeta :stuck_out_tongue: Render w 3ds maxie i praca w formacie A4 w Photoshopie :stuck_out_tongue: Powywalaj aplikacje, których nie używasz, bo ciężko używać 10 programów w tym samym czasie czyż nie?

niby tak, ale wszystkie mi do czegoś służą