Wolniejsza praca komputera + Włączające/Włączające się same strony

Witam dzisiaj pobrałem “czita” do gry. Gdy go włączyłem wyświetliło sie okienko "Czy chcesz nadać uprawnienia administratora dla tej aplikacji? czy coś w ten deseń. Lecz zamiast nazwy aplikacji czyli w moim przypadku “LTHaxzz” to wyświetliło sie internet explorer. Pochodziło z C:/ProgramFiles/internet explorer. I to zaczeło mi smierdzieć. Aplikacje microsoftu mają DUŻE litery w nazwie a nie małe. + Gdy wszedłem na C:/ProgramFiles/ to pisało Internet Explorer a nie internet e. Sprawdzałem pliki internet explorera i nic nie było modyfikowane od 2009 roku. Po tym incydencie czasami w grach mam ściny, gdy odchodze od komputera na chwile to mi sie zmienia strona. Po prostu nie wiem co mam zrobić. Usunąłem ten plik. Gdyby jakiś spec chciałby sprawdzić ten plik pod kątem wirusa to tutaj link do niego: https://www21.zippyshare.com/v/GkVrd0Ap/file.html

PS: A i nie było folderu internet explorer. Był tylko folder Internet Explorer w ProgramFiles jak i w Pliki Programu (x86)

Zapomniałem dodać że mam 2 antywirusy: Avast i Malwarebytes. Przeskanowałem Mb’sem i wykryło 14 zagrożeń i wsadziło je do kwarantanny. Myśle że usunięcie wirusa nie popsuje mojego laptopa. Bo miałem taką historie właśnie że antywirus usunął plik Windows/Run i komputer już nie działał. Dobrze że to był stary komputer z 2008 roku przez co nie jest mi go żal.

Wykonaj instrukcje wg: Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool
Ja przenoszę do odpowiedniego działu.