Wolno działający internet


(Graba211) #1

Witam


(Leoncio) #2

Spróbuj przeskanować tym programem http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html    a w mailach, które dostajesz nie ma opcji zrezygnowania z nich?


(Graba211) #3

AdwCleaner znalazł jakiś jeden wpis, usunęłam- to samo. Meili już nie dostaję, Przy wyłaczonym antywirusie to samo.


(Leoncio) #4

W ustawieniach routera nikt nic nie zmieniał? to samo i z kartą sieciową. Czy instalowałaś jakieś aktualizacje Windows ostatnio? Spróbuj zaktualizować sterownik karty sieciowej.


(Graba211) #5

W ustawieniach sie nie bawiłam, Jeśli zainstalwoały sie aktualizacje to automatycznie. już aktualizuje sterownik.


(Leoncio) #6

Ewentualnie spróbuj cofnąć system z opcji przywracania systemu do daty kiedy wszystko było ok, ale sprawdź co zostanie usunięte z komputera i zapisz to sobie. Jeśli wszystko po cofnięciu będzie dobrze to trzeba będzie szukać winowajcy w tych osuniętych komponentach. Przy przywracaniu systemu pamiętaj żeby wyłączyć antywirusa bo czasem może blokować dostęp do niektórych plików i cofnięcie się nie powiedzie.


(Graba211) #7

reset routera sprawił, że internet chodzi jak chodził. ale zastanawia mnie jedno: czemu mam w umowie 50 Mb a na speedtesice pokazuje max 23 Mb


(Leoncio) #8

sprawdź tu http://www.speedtest.net/    i pamiętaj żeby w czasie testu niczego nie ściągać ani nie pobierać, jeśli w testach będzie inny wynik od deklarowanych prędkość w umowie to trzeba się skontaktować z dostawcą internetu