Wolno ładująca się strona, a raczej nie ładująca się

Cześć,

 

Mam problem, ponieważ strona, z której często korzystam w ogóle się nie ładuje. Wchodząc na główną stronę, wszystko jest można przeglądać, szperać - spoko. Jak chcę przejść do logowania to jest zwis i albo w ogóle się nie ładuje, albo myśli kilkadziesiąt minut zawieszając się na jednym pasku strony. Sprawdzałem na IE, Mozilli i Chromie - to samo. Wziąłem drugi komputer (Chrome) to samo. Wykluczyłbym winę strony, ponieważ jakby to była awaria to nie trwałaby już parę dni… Wyłączyłem Nortona - nic to nie dało. Czy przyczyną może być jakiś firewall na routerze? 

 

Czekam na odpowiedzi. Pzdr.

Jak nie działa jedna strona na dwóch komputerach to raczej winna jest ta strona. Sprawdź przez bramkę proxy.

Dzięki za odpowiedź.

Przez bramkę proxy poszło trochę dalej, bo nie mogę wpisywać nic w okno logowanie, bo go tak jakby nie było. 

 

Wszystko na stronie działa, tylko się zalogować nie można. Teraz dopiero mi wyskoczyło jak chciałem zalogować się ‘naokoło’ sevice is unavailalble. Czyli wychodzi na to, że mają awarię… 

Tak. To wina strony. Mają pewnie problem z serwerem. A daj mi te stronę, sprawdze u sb.

Wysłałem Ci :wink: - dzięki

U mnie wszystko ok, ale może dlatego że przez smartphona wszedłem. Wklej ten link do postu to ktoś ci sprawdzi napewno. :smiley:

Wklejam link:

 

Mieli mi strasznie a jak już się naładuje to nie mam nawet gdzie wklepać danych do zalogowania się… 

U mnie wszystko działa, ładowanie trwało około 4-5 sekund.

 

To może faktycznie ten firewall na routerze co? bo po wyłączeniu nortona nic to nie dało i to na dwoch laptopach… 

Czyli temat do zamknięcia. Czy masz jeszcze jakieś pytania?