Wolno mi chodzą stronki

Dlaczego działa mi normalnie gg a stronki chodzą strasznie wolno? Czy mam jakąś blokadę? Albo ta osoba u której jestem podłączona ma tą blokadę? Bo tak powiedział mi znajomy ze to o to chodzi ale ja się na tym kompletnie nie znam

jeśli ten od kogo masz neta ma router to jest to możliwe tak nawklepywał że masz ograniczenie i nawet niektóre programiki mogą ci się nie łączyć typu emule itp. Radzę z nim pogadać czy nie ustawił ci jakiś ograniczeń

co to znaczy nawklepywał? tą osobą do ktorej jestem podlaczona jest moja przyjaciólka ktora sie kompetnie na tym nie zna i mowi ze nic nie robila oprocz tego ze wylaczala mnie z sieci kiedy byla burza. Powiedziala ze gdy sie dowiem co ona ma zrobic zeby dzialalo to mam jej powiedziec. Jesli sie wlaczyly te ograniczenia to jak je usunac bo ona sie nie zna

a długo to tak masz ?

asta_jb popraw proszę tytuł na konkretny i stosuj polskie znaki w pisowni - użyj przycisku icon_edit.gif

Daj logi z kompa swojego i kolezanki HijackThis i SilentRunners http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

padła mi karta sieciowa kupilam nowa i od tego czasu…Karte kupiłam 2 dni temu

może coś nie tak z tą kartą

o moze cos sie stalo z routerem po burzy??

ja w czasie ostatniej stracilem modem ADSL

z karta jest raczej wszystko ok bo niedawno kupilam nową i mi sie spalila i dalam do gwarancji i dali mi nową, wiec wątpie zeby byla dalej zła. Natomiast jesli chodzi o router to co sie mogło stać? Przecież gg chodzi a jakby sie coś stało to by nic nie było…przynajmniej tak mi sie wydaje

a kto jest dostawcą neta i jaka masz prędkość łoncza?

to neostrada a prędkosc chyba 1 GB

wszystkim z sieci chodzi dobrze oprócz mi :frowning:

1 mb ale każdy może się poimylić :slight_smile: no z neostradą często są takie incydenty (też mam neostrade) a ściągasz coś albo masz zainstalowane programy które potrzebują neta? zrób co napisał Joan i wklej loga w linku masz wyjaśnione jak to zrobić bo to możliwe ze możesz mieć wirusa