Wolno się ściąga

Cześć, mam netie i od niedawna moja prędkość downloadu spadła o ponad połowe :open_mouth:

Jaka może być tego przyczyna ? Nic nie ściągam oprócz 1 pliku

śmieci na komputerze(wirusy,niepotrzebne pliki itp.)

skanowałem system, jest czysty :frowning:

Zrób tak: wejdź na stronkę czas.pol.pl i tam pobierz trzy pliki. Te pliki służą tylko do testu, potem je usuwasz. W ten sposób przetestujesz prędkość wysyłania/pobierania.Potem pozostaje wysłać log oraz prośbę o sprawdzenie do Netii na adres: info@świat.pl Oni powinni dać ci odpowiedź czy wina leży po ich stronie, przynajmniej tak było w moim przypadku.

nie moge sie dostać do tego :expressionless: wpisuje login i hasło to co mam do połączeń i nie idzie !!

Złączono Posta : 17.03.2007 (Sob) 13:45

Ja nie mogę !!

100468737.png

Szok !!

Problem moze lezec w tym,ze netia nie przewidziala tak duzej liczby klientow,ktora zechce sie podlaczyc do sieci.Jak wiadomo w zwiazku z udostepnieniem przez TP swoich lacz netia zaoferowala konkurencyjne oferty ,ktore zachecily wielu klientow.Zainteresowanie to znacznie przewyzszylo oczekiwania operatora i byc moze netia ma problem z obsluga tak duzej liczby klientow w tak krotkim czasie od momentu wprowadzenia promocji.Napewno powinienes zglosic operatorowi zaistniala sytuacje, zeby wiedzial ze takie sytuacje maja miejsce,ale wydaje mi sie tez ze gdy sytuacja na rynku sie uspokoi wszystko powinno smigac.

Podaję login i hasło:

Login: www1

Hasło :www1

Pozdrawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 17.03.2007 (Sob) 21:18

Dobrze by było gdybyś napisał, jakie to zmiany poczyniłeś w rejestrze. Czasem skutek może być zupełnie odwrotny od oczekiwań. Później nawet nie będziesz w stanie dojść do tego, gdzie leży problem. Możesz pisać na gg, będzie szybciej. :slight_smile:

bez buckupu rejestru grzebać? bue…

Sprawdz swoje połączenie i szybkość TUTAJ

Dziękuje Wam, już wiem…

Napisałem meila do nich. Wygląda to tak:

Problemy z łączem to wina tp… :evil:

W ciągu 2 tygodni max. naprawią to, a mnie przysługuje reklamacja finansowa czy coś takiego.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zwiększenie szybkosci neta ? (np. w windows podobno 20 % łacza wykorzystuje czy cos takeigo)

matx popraw tytuł na konkretny.

pewnie masz namyśli pakiety QoS.

  1. w start uruchom wpisujesz gpedit.msc (zasady grupy)

  2. kolejno przechodzisz do konfiguracja komputera>szablony administracyjne>sieć>harmonogram pakietów QoS i znajdziesz tam coś takiego jak ogranicz rezerwowalną przepustowość i tam ustawiasz na 0% . Mam nadzieję że pomogłem i że o to Ci chodziło. Podzro… 8)

Jak wykonać ten sam trik tylko na Viscie?

Moze ktos wie gdzie jest opcja ograniczenia rezerwowalnej przepustowości?