Wolnootwierające się strony, zamulony

Witam.

Kilka godzin wcześniej odwiedziłem dział "Bezpieczeństwo i HijackThis ": przesłałem logi , przeskanowałem , wyczyściłem. Ekspert analizując logi stwierdził , że komp jest “czysty”. Nie zauważył żadnych trojanów , robaków , wirusów itp.

Mimo tego , strony otwierają mi się strasznie wolno , i jakby go coś przycinało…

Zrobiłem test prędkości łącza oto on :

Czy macie jakieś pomysły , co mam zrobić , gdzie szukać przyczyny ?

Spróbuj użyć Google Chrome lub Firefox’a bez dodatków (w różnych porach dnia).

Wszystkie się wolno wczytują? Jak nie (tylko kilka określonych), to spróbuj Start->Uruchom (ew. Szukaj w Vista i <)-> CMD -> ping określona strona (np. ping google.pl). Mam takie same parametry połączenia. Jak na jakiejś stronie będą większe pingi niż 100 Ms, to albo serwery strony mają małą przepustowość, albo Twój usługodawca ma przeciążenie.

Jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

Witam,

sprobuj jeszcze zeskanowowac kompa Spybotem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … y+1.6.2.46 . Przed skanem zrob update’a oczywiscie. Daj znac czy cos znalazlo i czy pomoglo.

Pozdrawiam,

Masakrator

niewiem czy to ma sens , jeżeli w logach było wszystko ok , prawda ? Chyba że się mylę ?

Witam,

Na pewno to nie zaszkodzi. Poza tym Twoja przegladarka bedzie chroniona przed roznymi zagrozeniami z sieci. Dla mnie to podstawowa aplikacja…

Pozdrawiam,

Masakrator