Wolny internet przez wfii

Witam mam pewien problem o tuż mam laptopa toshiba satelite  c870-156 a więc Pszechodzę do rzeczy mam internet od upc 65mb/s a internet po wfii  pretkość do chodzi tylko do 5mb/s nie wiem co jest nie tak zwłaszcza że sprawdzałem na innym komputerze i pretkość łoącza jest taka jaka powina być a test łocza pszeprowadzałem na stronie http://www.speedtest.pl/.I jeszcze na koniec to co jest istotne karta wfii:Realtek RTL8188CE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC z góry dzięki za pomoc.

Powiem ci,że masz podobny model do mego.Ja ma C875D jak go kupiłem nic nie wiedziałem,że to jest komputer na rynek amerykański a na stronie sprzedawcy nic nie napisano.Chcąc zainstalować Windows 7 zadzwoniłem do Toshiba Polska i babka mi powiedziała jak zmienić w biosie.Później zobaczyłem,że ta karta jakaś licha bo obsługuje b,g Podłączyłem zewnętrzną kartę sieciową EW-7612UAn V2 i działa szybciej.Nie wiem jak u ciebie bo nie mogę odnaleźć parametrów tego komputera tak jak i mojego a po sterowniki zwróciłem się do sprzedawcy i dali mi stronę amerykańską Toshiba ba na europejskiej do mego modelu brak! Jako serwis masz Toshiba.pl czy CK.Mediator?

http://support.toshiba.com/support/modelHome?freeText=4d240880s

To były moje problemy

Hej a możesz mi powiedzieć co przedstawiłeś biosie?

Jak widzę masz komputer po tej samej linii.W Biosie należy  wyłączyć security i w innej zakładce przestawić z UEFI na ten drugi i wówczas możesz instalować 7! Najpierw to sobie zrób kopie bezpieczeństwa na DVD.Ja się tak pośpieszyłem i wysyłałem do serwisu celem przywrócenia tej partycji recovery bo wszystko wywaliłem,przywrócili  mi w ramach gwarancji ale po zrobieniu kopii sformatowałem dysk i zainstalowałem wspomnianą 7’’ Bawiłem się i instalowałem na przemian to siódemkę to ósemkę,pamiętaj o formatowaniu w GPT lub MBR Teraz mam siódemkę dysk SSD 120 GB i śmiga o klasę lepiej w sprawie dysku pisałem do serwisu o zgodę na zdjęcie plomb i założenie tego dysku,zgodę otrzymałem e-mail.Jeżeli chcesz szerszych informacji najlepiej podaj adres e-mail bądź telefon.

a jesteś pewien że ta karta sieciowa (wfii) działa tylko w stadardzie b,g? 

Ja pisałem i swojej karcie i wiem,że obsługuje tylko b,g i nie obsługuje N Natomiast twego komputera nie znam,nigdzie żadnego schematu nie ma tak jak nie ma do mego ale możesz użyć takiego programu jak SIW 2014 v4.8.427 (jak masz Total Commander PowerPack) to on tam jest bądź innego,który ci wyświetli wszystko co jest w komputerze.Jeżeli posiadasz komputer na gwarancji to może lepiej się skontaktować z serwisem,mają znacznie większą wiedzę niż ja czy ty.Ja bynajmniej stwierdziłem,że sprzęt który kupiłem a kupiłem nie dawno C875D bo w grudniu ubiegłego roku za szybko nie działał  z tym dyskiem i ten internet a aktualizacje do ósemki potrafił ściągać po parę godzin mimo posiadania internetu 120 Mb/s działa nieco szybciej na kablu mowa tu o ściąganiu sterowników czy aktualizacji i kazdy model może się różnic jeden od drugiego.Mówiąc krótko nie jestem zadowolony z tego komputera,posiadałem kiedyś Acer-a ale oddałem córce i mimo że tam była karta b i g ale śmigał znacznie szybciej.