Wolny internet?= Wirus?

Witam. Ostatnio zauważyłem, że podczas przeglądania internetu wszystko tak jakby zwolniło. Gdy odpaliłem dowolną grę przez internet (League of Legends). To po 10 min gry wszystko ustało. Chodzi mi o to, że np. nie mogłem się ruszać używać umiejętności itp. Potem odpaliłem BF’a 3 ten sam problem był. W przeglądarkach jest stabilnie. Tylko strony ładuję trochę dłużej i na niektóre filmiki trzeba trochę poczekać. Na innych komputerach które mam w domu wszystko śmiga bez problemu. Dodaje moje wyniki z http://www.speedtest.net/pl/. 

3265429234.png

Specyfikacja komputera:

Windows 7 Professional 32 bit Service Pack 1

Procesor: AMD Athlon™ II X4 645 Procesor 3,10 GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Grafika: NVIDIA GeForce GT 440

Wejdź do menedżera urządzeń > Widok > Pokaż ukryte urządzenia > kliknij na Karty sieciowe i zobacz czy przypadkiem nie za dużo u Ciebie takich pozycji jak: karta Microsoft 6to4 ?

Podaje screena z menadżera urządzeń: http://i.imgur.com/LNF8iMt.png

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ostatnio było dobrze do godz. 18

Miałem na myśli wyłącznie tę pozycję w ukrytych kartach sieciowych:

m8VODGX.png

Zdarza się, że u niektórych występuje nawet w ilości kilkuset sztuk i okropnie zamula kompy. jednak u Ciebie tego nie ma. Musi być inny powód tego zwalniania. Może antywirus to powoduje? Należałoby się też przyjrzeć uruchomionym procesom.

Daje link z menadżera zadań: http://i.imgur.com/SWUTjAz.png

Antywirus? Możliwe lecz trochę w to wątpie.

Dodaje jeszcze zdjęcie podczas problemu (przykładowe pobieranie TF2 normalnie ok 500- 700 kb/s ,a czasami spada do 70-10 kb/s)

http://i.imgur.com/1Xyov4i.png

W grach jest to uciążliwe i przed normalną rundą włączam grę na boty aby sprawdzić czy są problemy.