Wolny internet,wysokie pingi

Otóż ostatnio zauważyłem wysokie pingi w Cs i ogólnie wolne ładowanie stron www.Gdzieś przeczytałem, żeby pobawić się priorytetami w menadżerze zadań.Więc włączam grę, ctrl+alt+del a tu w procesach nie ma hl.exe, przechodzę do zakładki aplikacje, PPM na counter strike-przejdz do procesu a tu nic nie ma procesu gry w zakładce procesy.Sprawdzałem też prędkość internetu np. na http://www.speedtest.pl/ i mam Download: 134 kbps a powinno być jakieś 1000.O co chodzi? Załączam loga hijack http://wklej.org/id/9243f9793a

W logu nic nie widać

A co jest z tymi CTFMON’ami? bo dzisiaj skanowałem system spybotem i znalazł on wirusa Trojan.Win32.VB.aqt i on miał związek z tym CTFMON.Mogę je zfixowac w hijacku?

Przeskanuj komputer tym a się dowiemy co twojemu komputerowi dolega (uruchom przez IE) http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html Daj raport z niego na forum

Jest może jakiś inny(szybszy) sposób na sprawdzenie komputera?Może jakieś inne logi czy coś?Bo z tą prędkością strasznie długo się ściągają definicje wirusów a skanowanie to w ogóle będzie trwało wieki a teraz komputer jest mi bardzo potrzebny.

Podaj folder i dokladna nazwe tego pliku

ale którego tego Ctfmona? Spybot znalazł Trojan.Win32.VB.aqt wziąłem usuń problem i to wszystko no ale coś nie pomogło.aa i wydaje mi się, że ten wirus może być w moim aparacie cyfrowym bo jak go dziś rano podłączałem to Comodo coś wył o CTFMON’nie , a ja go chyba przepuściłem :frowning:

najlepiej będzie jak dasz podłączysz aparat, dasz loga z combofix, przeskanujesz kasperskim