Wolny internet

Witam , mam problem , mam komputer stacjonarny z oprogramowaniem vista , nie dawno zmienili mi rutera i mam problem z internetem , praktycznie nie działa :frowning: otwiera się ale bardzo wolno chodzi , o ściągnięcie czegokolwiek jest nie możliwe.Komputer działa bez zarzutu , jakiekolwiek gry działają , wyczyściłam clenerem , znalazłam też 6 wirusów które usunęłam i nic .Mam też laptopa i tam internet działa bez zarzutów. Proszę o pomoc :o

Cześć

Wstaw logi OTL zgodniez z informacjami z poniższego tematu:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

tzn?bo ja za bardzo niewiem o co chodzi , jeśli można prościej trochę ,będe wdzięczna:)

Cześć

W temacie do którego odnośnik podałem wyżej wszystko jest wyjaśnione. Wystarczy przeczytać i zastosować się do podanych tam informacji.

tylko że ja nie mogę nic ściągnąć , czy mogę pendrivem pościągać na drugim komputerze a potem wrzucić do stacjonarnego

Cześć

Moim zdaniem możesz. Choć przed podpięciem pendrive do komputera docelowego zabezpieczyłbym go w taki sposób:

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … pic=7133.0

:o

Dodane 29.01.2013 (Wt) 23:58

wkleiłam tam gdzie było napisane ale nie mogłam się zarejestrować , tu nie mogę tego raportu wrzucić bo za dużo znaków ma jużniewiem co mam robić :frowning: #-o :frowning: