Wolny komp

siema…moj komputer to intel celeron 2.4 256ddr gf fx5200 128mb 128bit…gram w call of duty na necie juz bardzo dlugo… i bardzo mi przeszkadza to ze gdy np. ktos strzela i jest wogole wiekszy tlumj to gra sie wiesza…nie chodzi tu o ping bo ten mam w granicach 50 … przy wlaczonym lagometrze czesto pojawiaja sie zolte kreski oznaczajace lag… czy mkoze mi ktos powiedziec co zrobic aby zapobiec tym wszystkim lagom i przyspieszyc prace komputera? komp dziala super zawsze po formacie a po 2 dniach robi sie tak samo wolny jak byl…wszyscy mi mowia ze dziala mi jak 800mhz…:confused: jesli ktos wie to czy moglby mi jeszcze powiedziec jak zwiekszyc ilosc fpsow? z gory dzieki!!dadam ze moj komp ma czsami w windowsie takiego zawiasa ze staje i nawet muza staje i po 2 s dziala dalej…wirusy mam pousuwane bo skanowalem wszystkim czy msie dalo…

Zrób ponownie formata :roll: Chyba będziesz musiał dokupić RAM’u, aby mieć conajmniej 512 MB, wtedy będzie w miarę płynnie chodziło. Niestety twoja grafika nie należy do udanych (seria FX :x ), więc radzę wymienić na jakiegoś Radeon’a. Ostatecznie sprubój zainstalować najnowsze drivery do twojej karty.

Watpie że to pomoże…

Kundergrnd , zobacz jakie programy pobierające dużo ramu działają u Ciebie w tle i je powyłączaj.

lagi to nie wina kompa

mało masz ramu

podkręć procka

mocne detonatorki

podkręć grafe

popraw chlodzenie, moze sie komp pzregrzewa

po tych zabiegach :smiley: twój komp bedzie chodził troche szybciej niż 800setka :stuck_out_tongue:

chodz grafe masz porażkową do nowych gier :stuck_out_tongue:

mario ja tam sie na tym zbyt nie zna, ale ,mam taka obudowe tracer z taka wielka turbina z przodu i dodatkowy wiatraczek w oknie…wiec chyba sie nieprzegrzewa nie??:> czy moglbym mi podac jakies nazwy programu do podkrecenia grafiki i procka? i jakis program zebym wiedzial na bierzaco ile mam mhz :smiley: poprowadzisz mnie przez podkrecanie??:Dw biosie nie mam opcji do podkrecenia…

procka krecisz z poziomu biosu, ajk neimasz opcji to przykro mi, napisz jaka masz płyte.

do krecenia karty uzyj programiku Riva Tuner!

intel desktop board d865glc …

na tej płycie nic nei podkrecisz procka :] intel r000x hahahaha

hmm sciagnalem riva tuner ale nie umiem sie polapac w nim…moze ktos mi dac jakieas instrukcje jak podkrecic przez niego karte?

prosze bardzo :slight_smile: stronka kolegi!

http://www.maciekci.republika.pl/GFX.htm