Wolny komputer i internet

Witam. Już od długiego czasu borykam się z tym problemem, a mianowicie wolnego komputera i internetu. Komputer naprawdę pracuję w spowolnionym tempie i często się zacina, internet mam 10mb, wiec powinien chodzić szybko, a zacina się tak samo np. podczas oglądania filmu na yt jest czas że film leci płynnie, a zaraz po chwili zacina się dźwiek i film i tak na okrągło. A i jeszcze jedno gdy włączam komputer pojawia mi się 2 razy folder z dokumentami, tak jest za każdym razem. Sam nie wiem czy nie lepiej będzie sformatować dysków, ale niechce za bardzo tego robić i dlatego mam nadzieję, że to nie będzie potrzebne.

Logi

OTL : http://wklej.org/id/1187293/

Extras : http://wklej.org/id/1187301/

Odinstaluj Qtrax Player,continuetosave,Browser Updater 1.1,DAEMON Tools Toolbar,

Incredibar Toolbar on IE,toolbar on IE and Chrome,Protected Search 1.1,Softonic-Polska Toolbar,ContinueToSave 1.74,Search Assistant SimpleSpeedy 1.74,uTorrentBar Toolbar,uTorrentControl_v2 Toolbar,Winamp Toolbar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń)

Pokaż nowy OTL.txt

http://wklej.org/id/1187386/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Dzięki, już wszystko chodzi płynniej :slight_smile: