Wolny net gdy chodzi BitComet


(Ford Fokus) #1

Witam, mam problem, gdy w tle coś ściągam BitCometem, internet straasznie wolno działa, jedna strona wczytuje się nawet pare minut, a ściąga się czasami 60 - 80kB/s więc powinno wszystko chodzić super. Wersja BitCometa to 0.92, mam odblokowane porty, a łącze to 1MB. O co chodzi? :frowning:


(DeathClaw666) #2

Prosta odpowiedź, ściągając coś programem p2p automatycznie wysyłasz a to maksymalnie zapycha łącze, czyli wszystko chodzi wolno tak jak napisałeś prosta rada, albo ogranicz download i upload, albo jak ściągasz nic nie rób :slight_smile:


(Ford Fokus) #3

Upload mam ograniczony na 5kB/s NetLimiterem bo to, że upload mi zapycha łącze to wiem, a ja w tym czasie gram więc nie moge pozwolić sobie na utrate cennych kB.

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 0:33

BTW. Dzieje się tak dopiero po zainstalowaniu wersji 0.92, wcześniej używałem starszej, ale na tej download mam jakieś 200% większy, więc nie chce wracać do starej wersji :frowning:


(sznels) #4

masz jakiś router bo jeżeli tak to możesz nie mieć na nim odblokowanych portów


(Panciasteczko) #5

Wejdź w opcje > zaawansowane > połączenia

i ustaw maxymalną ilość połączeń na pojed. zadanie oraz Global maximum conn... na 10 , maximum jednoczesnych TCP na 20, a przedział startu na 200

Powinno pomóc


(Goodprogram) #6

zainstaluj cfos speed'a i od razu zobaczysz różnice


(Ford Fokus) #7

Mam odblokowane.

Używam już od dłuższego czasu.

Dzięki zobacze ;]