Wolny Net - problem z cFosSpeed


(Norbertkrajewski) #1

Używam "cfosa" z płyty Eksperta i mam następujący problem. Otóż gdy tylko włączę uTorrenta (i to gdy wykorzystanie łącza wcale nie jest maksymalne - neo 1 Mb) praktycznie nie da się korzystać z Internetu - strony otwierają się koszmarnie wolno. Ponadto cFos komunikuje, że pakiety ping nie wracają i zarządzanie ruchem nie jest możliwe. Zastosowałem się do pomocy ze strony producenta (trecert z konsoli cFosa działa oraz dodałem aplikację spd.exe do wyjątków w firewallu). Używam Kaspersky Internet Security z włączonym firewallem na "training mode", jednak jego wyłączenie niewiele daje.


(Mario 89) #2

Prawy dolny róg ikonka cFosSpeed'a.. Opcje - Opcje - i tam popatrz co "konsumuje" taką ilość łącza.


(Norbertkrajewski) #3

Nic nie "konsumuje" - wystarczy, że włączony jest uTorrent i cokolwiek wysyła i pobiera - nawet nie w 40% przepustowości.


(p@wwro) #4

Ja mam neo 512 i cFosSpeed chodzi elegancko :slight_smile:


(Konrad0787) #5

ogranicz prędkość pobierania tak aby nie wykorzystywał całego transferu


(p@wwro) #6

To nic nie da ! cFos sam rozdziela prędkość


(Norbertkrajewski) #7

Proszę Was od DOKŁADNE CZYTANIE postów - przecież napisałem, że dzieje się to neizależnie do tego ile pobiera (niekiedy mniej niż 40% możliwości łącza). Liczy się sam fakt, że W OGÓLE pobiera i wysyła.


(Mario 89) #8

p@wwro :twisted: a bawiłeś sie w ustawieniach ? :twisted: Jak nie to głupio nie gadaj że niby

;[


(Mario71 1971) #9

ja mam takie pytanie: kiedyś instalowałem Cfos ale nie wiem gdzie on jest nie moge go znależć pozatym czy on jest w panelu sterowania??

nie wiem nawet czy sie wtedy zainstalował czy nie jak go znależć??


(Mario 89) #10

Nie ma go w panelu sterowania. Standardowo uruchamia sie przy starcie systemu. Jego lokalizacja to C:\Program Files\cFosSpeed

program działa przez 30 dni (po czym trzeba zamówić kod)