Wolny net

mam problem z netem,mianowicie czy to sciaganie z torrentów czy otwieranie stron,jest strasznie wolny łacze mam 2mb/s,a sciagam ze stron czy torentów do 30kb/s max.prosze o pomoc

A jaki masz internet może więcej szczegułów

neta mam przez linie telefoniczną z virgina,złapałem wczesniej trojana downloader i od tego sie zaczeło,robiłem reinstalke systemu z formatowaniem i jest dalej tak samo natywira mam obecnie kasperskiego wczesniej pande

moze zrob tak wejdz w start>uruchom>gpedit.msc>szablony administracyjne>siec>Ogranicz rezerwowalna przepustowosc wlacz to i ustaw na 0 powinno pomoc sprawdz rowniez czy nie masz jakis szkodnikow w kompie polecam do tego Ad-aware se personal i spybot&serach and destroy sprobuj tez zamienic Av na Nod32

system niemoże znalęsc pliku gpedit.msc

A jaki masz system? Ja mam XP i normalnie w uruchom wpisuje i dziala panel administracyjny

mam xp home edition pl

Złączono Posta : 14.11.2007 (Sro) 0:37

testowałem na tej stronie http://www.dsl.cz/mereni-rychlosti i raz pokazywalo mi 140kb/s nastepnym 100kb/s a innym razem 2100kb/s, skanowałem kasperskim,spybotem i nic nieznalazł.prosze o pomoc. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 2:48

zauważyłem że w dzień transfery są do 10kb/s a w nocy tak ok 23 zaczynają normalnie chodzic czyli 220kb,czy może ktoś kozystac z mojego łącza???