Wolny rozruch Windowsa XP(15min) oraz częste zawieszenia

Nie chcę jeszcze bardziej pogorszyć sprawy, więc zamieszczam log i proszę o pomoc:

Z góry dziękuję

Te w/w wpisy sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz je >> Fix checked.

Na początek użyj SDFix

On usunie “upds.exe” oraz “winIogon.exe”.

Uwaga: Da się go uruchomić tylko w Trybie Awaryjnym.

Potem:

Jeśli nie masz jakiegoś narzędzia usuwającego, to ściągnij OTMoveIt

Do pola Paste List of Files/Folders to be Moved wklej poniższe ścieżki:

Następnie wciśnij przycisk MoveIt!

Pojawi się komunikat, że jest potrzebny restart do usunięcia podanych plików/folderów- wciśnij Yes.

Po restarcie usuń ręcznie folder C:** _OTMoveIt** (Prawoklik >>> Usuń >>> Opróżnij Kosz).

Potem daj tu:

  1. Report.txt znajdujący się w folderze SDFix

  2. log z Hijacka

  3. log z ComboFix (na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.

jessi

Dodatkowo - Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Zrobilam wszystko według wytycznych.

Jedynie podczas tworzenia raportu Combo komp mi sie zresetowal.

Efekt: komputer uruchamia sie trochę szybciej, ale często się zawiesza.

Poniżej zamieszczam logi.

Co poradzić na te częste zawieszenia?

http://wklej.org/id/b83eef0951

Na początku mała uwaga: nie trzymaj Hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na Pulpicie.

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej kolejno ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\spoolsvc.exe

C:\WINDOWS\System32\rcsk.exe

C:\WINDOWS\System32\dmdfmubt.exe

C:\WINDOWS\system32\idfb.exe

Po wklejeniu każdej ścieżki z osobna kliknij na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgódź się na restart. Jeśli po wklejeniu którejś ze ścieżek pojawi się jakiś błąd, nie przejmuj się nim tylko przejdź do wykonywania dalszych czynności.

Usuń powyżej przedstawione wpisy korzystając z HijackThis.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix. Wtedy też zajmiemy się rejestrem :slight_smile:

W niedzielę rano wyłączyłam komputer i było z nim w miare ok, bo w ciągu 3 godzin ani jednego zawieszenia. Ale juz wieczorem nie udało mi się skorzystać z komputera. Od momentu właczenia do uruchomienia monitora mineło 5 minut, ale sie właczył wreszcie, po czym od razu zrobił się reset. I tak 5 razy pod rząd, w koncu załadował się windows, a po chwili znów jakiś bład i reset…

POMOCY! !!

Muszę skończyc pisac pracę mgr, a ten komputer mnie wykańcza.

Jak wrócę z pracy sprawdzę czy cos się dzis uda z nim zrobić i wtedy zasosuję się do rad Adama 9870,jesli machina wreszcie ruszy .

Po tym

Pobierz program SDFix