Wolny start + dźwięki systemowe

Witam

od jakiegoś czasu komputer uruchamia sie około 10 minut. Włącza się, ale nic nie jest aktywne przez te 10 minut. W miedzyczasie słychac co jakis czas dźwięki systemowe. Dodatkowo nie wiem dlaczego podczas uzytkowania niektórych stron, np. gdy gram na kurniku dźwięk systemowy jest bardzo czesty. prosze o pomoc.

Dodane 17.05.2011 (Wt) 22:15

Oto mój log z OTL:

http://www.wklej.org/id/531336/

Wg mnie to może być wirus. Skanowałeś komputer?

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Masz bardzo mało miejsca na dysku systemowym.

0,77 Gb Free Space | 3,94% Space Free | Partition Type: NTFS

Przeanalizuj dysk aplikacją SpaceSniffer >>http://www.uderzo.it…/space_sniffer/ i zobacz co zajmuje Ci miejsce na dysku.

Teraz mam 3.5GB pamieci, wirusów zadnych i bez zmian niestety :frowning:

Wejdź do panelu sterowania - System - Sprzęt - Manager Urządzeń Zobacz czy nie ma żadnych żółtych wykrzykników (znaków zapytania) przy urządzeniach Jeśli są podaj screena

Wykrzynik jest tylko jeden:

Microsoft Kernel Acoustic Echo Canceller

Klikasz prawym przyciskiem myszy na to urządzenie z wykrzyknikiem i odinstaluj je Po tym zrestartuj system i zobacz jak działa.

Niestety nie pomoglo, ale coś zauważylem - może bozwoli zdiagnozowac przyczynę. na pasku zadań szybko pojawia się avast, activesync, ustawienia NVIDIA i potem jakby ten czas (a bywa 5-10 miunt) to oczekiwanie na połączenie z siecią bezprzewodowa lub programem do jej obslugi D-link Airplus. Z tym, że nawet w tym czasie nie działją żadne inne polecenia :frowning:

Please help !!

Aha …tak się stało po ostatnim usuwaniu qooqle i robieniu “sprzatania” w otl.