Wolny start systemu

a wiec tak …

http://wklejto.pl/57391 <------------ Poprawiony :stuck_out_tongue:

:twisted: :twisted:

nie mogę looknąc ukrytych plików … pc wolno… sie uruchamia i w jednej grze przez neta wyskakuje mi ze mam jakiegoś wirusa XD

prosze o odpowiedź ^^

ps prosze o napsianie krok po kroku co mam robić ( jestem troche zielony w te klocki ) :stuck_out_tongue:

Zapoznałem sie z tym regulaminem … ale jakoś po przeczytaniu całości dalej nie wiedziałem jak mam nazwać temat >.< prosze o propozycje XD

Log źle wklejony - brak ukośników ** - co uniemożliwia jego analizę.

Nie wklejasz loga poprzez Przeglądaj… , tylko ręcznie kopiujesz jego zawartość w pole do wklejania tekstu.

No i Combofixa nie używamy od niechcenia…

adamzlf ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

no to fajnie … widać ze te forum jest jakie jest i się nikomu nie śpieszy udzielać pomocy. Dzięki . Pozdro :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Nie stosuje się cudzych skryptów w żadnym wypadku, nawet jeśli problem wydaje się być identyczny.

Wyłącz i włącz Przywracanie Systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP.

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz pod nazwą CFScript , najlepiej w tym samym folderze co Combofix.exe

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę Combofix.exe

Powinno się rozpocząć usuwanie.

_ Potem dajesz log z usuwania Combofix. _

http://wklejto.pl/58854 <------ log po twojej instrukcji

i jeszcze jedna kwestia … po opuszczeniu tego pliku tekstowego na combofix.exe to się zapytało czy chce uaktualnić combofixa . to się zgodziłem … po resecie kompa znowu się spytało czy chce go uaktualnić :expressionless: to się trochę zdołowałem tym faktem i już drugi raz się nie zgodziłem na update ^^ czy to normalne ?

aha i czy procesy alg.exe … nvsvc32.exe są do czegoś potrzebne ? bo jak je wyłączam to jakby szybciej pc chodził … i wszystko dobrze działa po ich wyłączeniu ^^

aha i nie mam żadnego antyvira … jakiego byś polecił ? i skąd pobrać ewentualnie ^^ ? kiedyś miałem spy detektor … ale to chłam ;/ bo wpuszczał wirusy sam …

no już 3 raz edytuje tego posta … jak możesz to jeszcze powiedz mi jak usunąć całego " nero " z kompa … bo go odinstalowałem x czasu temu ale patrze ze combofix go wykrył … najlepiej żeby dało się usunąć za pomocą combofixa :stuck_out_tongue:

tym razem czekam cierpliwie :))

Combofix jest aktualizowany kilka razy dziennie, więc się nie dziw. :stuck_out_tongue: Chociaż czas przydatności do użycia wynosi u niego ok. 4 dni.

W logu jest już czysto.

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.bat -> uruchom powstały plik.

Wykonaj: Start -> Uruchom… -> Combofix /uninstall

Zastosuj OTC.

Wyłącz i włącz Przywracanie Systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP.

Wykonaj pełny skan Dr.Web CureIt.

Gdy będą wirusy, pokaż raport.

Wyczyść rejestr i dysk CCleaner oraz wyłącz nim zbędniki z autostartu (Narzędzia -> Autostart).

o ■■■■ ale szybko odpisałeś Oo :smiley: ale tym zajmę sie juz jutro :slight_smile: