Wolny transfer na bitcomet

Witam

Posiadam Neostrade 640 i na bitcomet 0.82 osiagam max. 24kB/s wiem ze powinienem uzyskiwac okolo 50-60 tylko nie wiem jak ustawic prawidlowo bitcometa.

Moze jest ktos w stanie mi skonfigurowac bitcometa na moim laczu?

Z gory dzieki

Google odpowiada :shock:

Nie chodzi mi o obsluge i przejrzenie domyslnych ustawien ktore sa bezposrednio po instalacji, tylko o ustawienia dla konkretnej predkosci netu.

Pozatym przegladalem google, fora i z dotychczas znalezionych ustawien moja predkosc nie wzrosla znacznie.

Jezeli nadal nie mowie zbyt jasno to chodzi mi o: w opcjach zaawansowanych polaczen jaka ma byc ilosc poszczegolnych polaczen, jakie bufory, jakie opcje aktywowac. Konkretne wartosci.

Na początek ogranicz prędkość wysyłania do 10 kB/s.

mam do 12 wiec to niewiele zmienia.

chodzi mi o bardziej zaawansowane ustawienia i bardziej szczegolowe opcje niz predkosc wysylania…

Jaki masz OS? Jeżeli to XP SP2, to domyślnie ma ograniczona liczbę połączeń do 10. Zmiana na np. 50 znacznie może podnieść transfer.

popula a co on sciaga przez ie? moim zdaniem powinien odblokowac sobie port nasluchu w firawallu

jekyl czy ja pisałem o IE? SP2, a konkretnie zapora, ogranicza ilość połączeń do 10. Jak ustawisz w kliencie p2p 1000 to i tak ściągasz z 10 źródeł. Aby zwiększyć transfery, trzeba to odblokować odpowiednim programem np. Lvllord

Prosze mnie nie obrazac (nie uzywam IE :D)

Mam odblokowany port nasluchu i XP SP2.

Po pierwsze zmień bitcometa na Azureusa albo uTorrenta są lepsze, mają więcej funkcji i osiągniesz lepszy transfer. Po drugie konfiguracja masz ją tutaj http://torrent.bajo.pl/979,dla,up:128kbit,s.html

polecam Azureusa na laczu 512 kilo osiagam 180kb/s