Wolny transfer - syf w kompie?


(Plblog Eu) #1

Witajcie.

Mam nowo założony internet z Multimedia S.A. Podłączone został łącze o prędkości 12MBit/s.

Problem polega na tym, że nie mam takiej prędkości, tzn. prędkość ok. 12Mbit/s jest, ale tylko przez jakieś 0,5-1h od momentu włączenia kompa, a później skacze jak chce: raz jest 4Mbit/s, innym razem 8Mbit/s, itp.

Zgłosiłem problem, oddzwonili dzisiaj z informacją, że oni nie widzą problemu, testowali modem wysyłając i odbierając dane przez kilka godzin i transfer utrzymywał się na poziomie 12MBit/s. Powiedzieli, że muszę mieć problem z komputerem.

Ponieważ ja bardzo uważam na to, co ściągam i gdzie wchodzę, ale jak wiadomo, "wróg czai się wszędzie", to pozwoliłem sobie na zeskanowanie kompa programem HiJackThis!

I teraz prośba do Was: czy moglibyście przeanalizować poniższy log w celu znalezienia domniemanej usterki?

Przedstawiam logi:

HiJackThis!

http://www.wklej.org/id/395168/

GMER:

http://www.wklej.org/id/395169/

OTL:

http://www.wklej.org/id/395171/

Extras:

http://www.wklej.org/id/395173/

DDS:

http://www.wklej.org/id/395174/

Ponadto, przesyłam spis urządzeń widocznych w Menedżerze urządzeń: zaznaczyłem opcję "Pokaż ukryte urządzenia". Wcześniej miałem problem tnącego się dźwięku, ale rozwiązałem go usuwają ponad 200 dodatkowych wpisów "6to4" (powinien pozostać tylko jeden).

Na załączonym screenie widać, że ISATAP również jest zwielokrotniony: czy #2 i #3 nie powinny zostać usunięte?

1285773706screen-150x150.png

Prosiłbym o w miarę szybką pomoc, bo neta mam od 24 września i w razie czego mam jeszcze kilka dni na skorzystanie z prawa do rozwiązania umowy w ciągu 10 dni.

Pozdrawiam,

PolishOpen

P.S. zaobserowoałem, że gdy pobieram kilka plików przez JDownloader, to gdy wszelkie programy są wyłączone (prócz JD), to idzie z prędkością 1,5MB/s, czyli 12Mbit/s, ale jak już uruchomię Aimpa2 i leci muzyka, to prędkość spada do 6-7 Mbit/s