Wolny transfer z rapidshare

Wszystko działa oprócz tego wyłączenia PC po skończeniu pobierań . Muszę dziś pobrać jakiś mały pliczek i jeszcze raz spróbować. Dzięki za pomoc PaPux

Możliwe że pominąłem szczegół w harmonogramie.

Po ustawieniu

Wydarzenie : Po zakończeniu pobierań

Działanie : Wyłącz komputer

Naciśnij zielony Plusik

Dziś właczyłem rano RP i kilka linków p przyjściu do domu spoglądam na program i widzę komunikat o błędzie. Wszedłem na stronę RS i pokazuje mi taki komunikat. Co się mogło stać?

beznazwy1xe2.jpg

manfred1 , Pliki były nielegalne i są zablokowane, a po 7 dniach zostaną skasowane.

Cały czas coś jest nie tak z RapGet jak mam kilka plików klejonych i ściąganie jest na najwyższym poziomie w moim przypadku 125KB/s i gdy przeskoczy na następny link szybkość ściągania drastycznie spada do 30-40 KB/s Nie wiem czemu tak się dzieje. Dopiero jak przełączę na inny link szybkość jest na normalnym poziomie. Może coś mam źle skonfigurowane. Coraz bardzie do szału ten program mnie doprowadza.

Do ściągania z rapida Flashget jest bardzo dobry. Łatwo go skonfigurować i można wrzucać w niego linki.

Rozumiem że można wrzucać kilkanaście linków. Program w przypadku gdy zatrzymam pobieranie wznowi od tego momentu pobieranie dalej. Gdy zostanie zerwane połączenie a następnie połaczenie to zostanie przywrócone program sam wznowi pobieranie. Na koniec czy jest możliwość aby po skończeniu pobieranie program sam wyłączył PC. Póki co zamierzam dziś wieczorem wypróbować Free Download Manager 2.5 build 758

Nie zgadzam się. Zawyża limit pobranych plików na koncie Premium, czyli np. pobieram 500 MB plik a Rapid twierdzi, że pobrałem ponad 1,2 GB

MarS w takim razie co?

Czytaj uważnie wątek to będziesz wiedział

Przeczytałem uważnie i wybrałem Free Download Manager 2.5 build 758 to jest poprostu TO czego szukałem.