Wolny transfer z rapidshare

Witam serdecznie mam pytanie bo czasami coś ściągam z RS czasami zdjęcia od znajomych nieraz inne dokumenty i zauważyłem od pewnego czasu że mam słaby transfer. Przy 1mb Neo jest na poziomie 25kb/s choć wcześniej było 125. Nowy system “prawdopodobnie” brak wirusów. Być może coś jest nie tak z moją Operą przy pomocy której to zasysam. Nie mam żadnego programu wspomagającego. Konto oczywiście free. Za pomoc dzięki

Transfer masz cały dzień tak słaby?Bo np.z rana jak coś ściągam to jest ok,też mam 1 mb i tak jest do 15-16 wtedy rapid celowo obniża transfer dla użutkowników nie mających konta premium.Dodam że ściągam za pomocą FF.

Tak już jest od jakiegoś czasu. Bez konta premium niestety zawsze będziesz miał bardzo niski transfer. Jedynym wyjściem jak zakupienie konta premium. W tedy będziesz mógł zasysać na maksa :slight_smile:

Do 50 kbps masz maksymalnie na Rapidshare na komncie free. Taki jest teraz limit.

Przepraszam że wcześniej nie poczytałem. Zamierzam zakupić PREMIUM. I mam dodatkowe dwa pytanka. Jaki program polecacie do ściągania z RS?. Jest gdzieś możliwośc przeglądnięcia co znajduje się na takich serwerach? Głownie chodzi mi o zdjęcia krajobrazowe i darmowe filmy przyrodniczo podróżnicze. Za pomoc dzięki

Jeżeli masz konto premium to możesz skorzystać z akceleratorów pobierania: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nia+plikow

Wpisujesz frazy filmy+rapidshare w www.google.pl

RapGet

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Rapget&lr=

lub jeszcze:

http://rapidshare.com/rapidtools.html

Obecnie ściągam plik z rapidshera i prędkość z jaką się ściąga wynosi 243 KB/sek. Na koncie free. Najwyższą jaką udało mi się w ogóle osiągnąć na tym koncie to jest 475 KB/sek.

Potwierdzam. Na koncie Premium również jest taki słaby transfer na poziomie 110-140 KB/s podczas gdy np. miesiąc wcześniej miałem przy 4 pobieraniach w 5 częściach 12 MB/s

Po prostu Rapidshare zaczyna oszczędzać na klientach przycinając co się da

Co do pobierania z Rapida to moim zdaniem absolutnie bezkonkurencyjny jest obecnie JDownloader

mateuszj87 daj sobie człowieku trochę luzu z tym swoim transferem, ja ciągnę przez IDM , neo mam 512, i w dobrych czasach szło mi 100-120. Też potwierdzam,że transfer na Rapidshare spadł, teraz ledwo idzie w granicach 30 a nieraz potrafi zatrzymywać co chwilę.

RS na normalnym koncie ma limity gdzies tak do 16-17. Przed tymi godzinami śmiga jak na premium.

jedyna rada to to zebys sciagał przed 16-17. wtedy wszystko bedzie ok

// Połączono posty.

a i jeszcze jedno jeżeli zmieniasz swoje IP rozłączając internet i łącząc się ponownie poczekaj parę sekund zanim się połączysz. U mnie wtedy jest największa prędkość do 150kb/sek jak tak robie bo tez mam neo 1 mega. jak nie poczekasz to bedziesz mial 80-90 kb/sek

Wszystko co dotyczy ściągania z rapidshare oraz megaupload znajdziesz http://www.noweprogramy.com/index.php?s … ogramy=181

Sam używam Free Download Manager nie ma nic lepszego.

Mam RapGet nie wiem co jest grane ale gdy ustawię kolejkę dościągania pierwsze ściąganie jest na poziomie 125 przy Neo 1024 następnie gdy przechodzi na drugi transfer spada do 20-30 KB/s. To samo ściąganie przy pomocy opery leci już na ful tj. 125KB/s. Co mogę mieć źle ustawione w Rap Get ?

Włącz pobieranie 2 lub 3 plików jednocześnie wtedy transfery zsumują się i wszystko będzie pobierane z max prędkością.

Włączyłem pobieranie dwóch plików niestety i tak transfer nie prekracza 100KB/s raczej wole ściągać przy pomocy Opery wklejając linki wtedy mam pełne 125 KB/s. A czy jest jakiś inny program sprawdzony?

MarS czemu jDownloader? JA mam usdownloader i też sie dobrze spisuje…

Ustawiłem sobie w Rap Get pobieranie jednego pliku i wszystko chodzi tak jak trzeba. Z 1024 mam 125KB/s rozumiem że to największa prędkość jaką można uzyskać. Na koniec mam pytanko jak w ustawieniach ustawić aby po skończeniu pobierania PC sam się wyłączył i drugie czy w przypadku zerwania połaczenia ten program sam wznawia pobieranie?

Nie potrafi pobierać więcej niż 1 plik, ma wybitne trudności ze wznawianiem pobierań, uciążliwy system korzystania z konta Premium (trzeba tworzyć jakieś pliki tekstowe zawierające dane konta na Rapidzie)

Tak 1024kbps to 128KB/s (1024 : 8 = 128)

Ustawienia>>Harmonogram (zaptaszkuj stosuj harmonogram)

Wydarzenie : Po zakończeniu pobierań

Działanie : Wyłącz komputer

Od tego momentu komputer będzie się wyłączał po skończeniu pobierania całej kolejki plików.

Tak.

W momencie kiedy program zerwie połączenie automatycznie przejdzie do pobierania kolejnego pliku.

Jeśli w kolejce jest tylko jeden plik odczeka tyle czasu ile podasz w zakładce “Ogólne>>Czas oczekiwania, min.” po czym po tym czasie spróbuje pobierać plik kolejny raz.