Wolny Winap 5

Czy da sie jakoś przyspieszyś (np. żeby tak szybko włączał sie jak Windows Media Player) włączanie się winapa 5. Czy jest do tego jakiś path lub łatka. Jeli istnieje to prosze o linka lub tylko adres strony z tą łatką :smiley:

cos mi kiedys ktos o czyms takim mowil, ale przeszkadza ci to az tak strasznie ? bo mi osobiscie nie i nie zauwazam jakos tego dluuuugiego czasu

Zauwazylem, ze nowe wersje, 5 i troche starsza 3, WinAmpa maja problem z dlugim ich uruchamianiem. Zwykle jest to spowodowane dodaniem do WinAmpa jakiegos wytwornego skina, ktory powoduje wolny start programu. Czasami trzeba dokonac wyboru… albo ladny wygla albo lepsza i szybsza funkcjonalnosc produktu.

Winamp5 instaluje sie w cały system, wiec i długo sie ładuje :slight_smile:

Winamp 5 i tak się szybciej ładuje niz 3.o, a jak komuś to przeszkadz to pozostaje wrócić do wersji 2.7x :slight_smile:

a ja po raz kolejny powiem ze foobar2000 jest o wiele lepszy, prosty wyglad i i calkiem potezne mozliowsci, kiedys uzywalem winampa, ale stwierdzilem ze to ustrojstwo przeladowane bajerami

Prawda prawda, od soboty uzywaz tego programu i jest naprawde fajny. Prosty wygladem ale mozliwosciami zlozony i rozbudowany. Szczerze polecam.

PS. Piniol nie wiesz gdzie mozna znalezc Presets do Equalizera :?:

http://sjeng.org/ftp/fb2k/eq_presets.zip

Dzieki Piniol :!: