Wolny windows i utrata dokumentów

Sformatowałem kompter i po zainstalowaniu windowsa xp nie moge otworzyć “moich dokumentów”. Wyskakuje komunikat, że dostęp jest zablokowany. We właściwościach pokazuje mi, że ten plik nic nie waży, a miałem tam dużo ważnych dokumentów. Czy moge je w jakikolwiek sposób odzyskać??? Co mam robić??? I jeszcze jedna sprawa. Komputer po tej instalacji windowsa strasznie wolno chodzi. Jak przeciągam pasek przewijania to pokaz slajdów mam. Co moge z tym zrobić??? POMOCY

Ściągnij program Paragon Hard Disk Manager i wejc do tego dysku i folderu do którego nie możesz wejśc (do twoich dokumentów. Następnie z tego folderu musisz eksportowac dokumenty do normalnego.

Na koniec porada: Nie należy ustawiac swoich dokumentow jako folder prywatny, gdyż po przeinstalowaniu Windows nie będzie można do nich wejśc. I absolutnie nie należy trzymac ich na dysku z systemem Windows (bo domyślnie dokumenty są w C:\Documents and settings\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty).

Co do drugiego problemu to powinno wszystko dobrze działac powinno po przeinstalowaniu Windows.

Puki co nie odzyskasz dokumentów nie instaluj Winodws

Problem z komunikatem “Odmowa dostępu” kiedyś też miałem.

Dzieki. jeszcze tylko chciałbym się zapytać w jaki sposób odzyskac te pliki? Bo już w eksploatorze tego programu widzę te moje utracone pliki. Ale nie wiem co dalej mam z tym zrobić. Z góry dzięki

już się udało. dzięki