Wołoszański donosił?

Jak zareogowaliście na te informacje?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? … 067334.664

szczerze to mam to w :■■■■: jak i wszytsko, co mnie to interesuje że donosił .Powinno się zamknąć ten temat raz na zawsze prze ciesz są ważniejsze sprawy niż jacyś ubecy

No tak. Ale taki “wieszcz historii Polski”, ktory tyle okrutnej prawdy odsłanial o zbrodniach XX wieku teraz okazuje się, że też donosił. A możeto zwykła prowokacja?

:o :rofl:

On jest tak nielubiany w środowisku historyków ze względu na swoje teorie niemające prawie żadnego potwierdzenia w źródłach, że jeśli w środowiskach uniwersyteckich (wydziały politologii, historii, itp.) byś się powołał na jego książki, to spotkałbyś się z rozbrajającym śmiechem…

czy donosil nie wiem ale fakt faktem ze gosc potrafil opowiadac o historii tak zeby bylo to ciekawe ( wielu nauczycieli histori powinno sie od niego uczyc)

czy każdy pracownik wywiadu powinien zasługiwać na potępienie i zostać publicznie ukamienowanym?

tak, i wygnanym z kraju :twisted:

Żyjemy w Ubekistanie i takie news’y to niemal codzienność.

karolzet a powiedz mi, jak Twoim zdaniem wyglądała by praca wywiadu, gdyby nikt z nim nie współpracował? Zwróć proszę uwagę, na charakter współpracy Wołoszańskiego, na razie nie ma żadnych przesłanek, by działał on na niekorzyść polaków, informacje pozyskiwał od cudzoziemców. Nie mówię, że każda współpraca z wywiadem jest dobra, ale współpraca z wywiadem zagranicznym własnego kraju jest działaniem na korzyść tego kraju.

Witam.

Skoro nie ma żadnych dowodów to nie wolno Go oskarżać. Po za tym niech się lepiej nie wypowiadają Ci, którzy w tych okrutnych latach nie żyli! Nie było nikomu wtedy lepiej. Popytajcie lepiej starszych osób jak to było, jak księży napadali w nocy itd.