Word 2003 zawiesza się pod XP -SP-2

Witajcie.

Mam pytanie -który parametr biosu moźe być odpowiedzialny za wieszanie się worda 2003 na XP-SP2.Exel działa bez zarzutów.To jest stary komp “z czasów WIN 98”.Nie znalazłem nowszego upgradu niź 2002 do tego biosu i moźe ręcznie coś by się dało zadziałać…Tak w ogóle to poza tym jest gitara… Siostra mnie męczy,źebym z tego,dla niej waźnego powodu,ponownie zainstalował WIN-a ME i stare Office 2000…A wiecie jak mi się to chce robić

POzdrawiam

Ale przecież możesz zainstalować po prostu Office 2000 na XP (o ile to pomoże)

Tak teź zrobiłem.Tylko jest pewien problem z legalnością tego Offica 2000(on jest kupiony na mnie w OEM-ie na inny komputer)Moja siostra ma wersję Office 2003 kupioną w promocji dla studentów.

Źeby było ciekawiej,ja mam XP-ka i Offica 2003,które leźą nieuźywane(Office nawet nie był nigdy zainstalowany) a to dlatego ,źe kupiłem to oprogramowanie w OEM-ie z Macintelem(prawdziwy OEM to tylko zakup oprogramowania z kompem na jednej fakturze).Myślałem,źe trudno będzie mi tak po prostu przejść na OSX ,ale juź po tygodniu nie miałem źadnych wątpliwości -nigdy więcej Windy.Dopiero jak ma się moźliwość porównania,moźna to pojąć.Ale nic więcej na ten temat,bo mnie zaraz wyznawcy Windozy zaatakują.

Reasumując,mam nadzieje,źe w razie jakiejś kontroli uda się mojej siostrze wytłumaczyć dlaczego uźywa nielegalnego Offica 2000 skoro ma legalnego Offica 2003.A jak nie to niech zabierają tego złoma

javascript:emoticon(’:-P’)

Na to bym nie liczył :slight_smile:

Jaki to komputer ??

Ten komputer to Athlon 1,4…A tak w ogóle to ja dzwoniłem jakieś półtora roku temu w tej sprawie(tzn zawieszania się na Wordzie-bo to tylko szwankuje w tym Office) do Microsoftu.Ale panienka odpowiedzia mi ,a właściwie wykrzyczała ,źe ma komputer tak samo stary i jej się nie zawiesza.Później tym się nie zajmowałem,moja siostra jakoś przywykła do zwisów co 30 min.Ale teraz pisze jakąś powaźniejszą pracę i temat powrócił…Tak więc ja nie kupiłem niewłaściwego oprogramowania tzn.“za nowego” do tego Athlona…Zdaję sobie sprawę ,źe to moźe być problem upgradu firmware lub biosu ale nie będę się teraz tym sam zajmował.Myślałem ,źe ktoś miał podobny problem i coś mi podpowie to bym ruszył z tym tematem…Niech wpadają i konfiskują -taki komp to nie wiem czy 300 zł jest wart,albo niech zrozumieją kuriozalność tego ,źe nikt normalny nie będzie uźywał nielegala skoro ma nowszego legala gdyby on działał.Podobno w Policji mają teraz coraz bardziej inteligentnychjavascript:emoticon(’:-P’)