Word 2007 - edycja stopki

Cześć, jestem nowa na forum, robię prace na zaliczenie i mam mały problem.

W pliku word robię edycję stopki i nie mogę wstawić równocześnie tekstu i numeru strony. Kiedy ustawiam numerację strony i chcę dodać tekst to kasuje mi numerację stron.

Musi to wyglądać mniej więcej tak:

tekst sksksksksksksksksks

----------------------- stopka-----------------------------------

źródło tekstu nr strony po prawej

Bardzo proszę o wskazówki :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich.

Uruchom MS Word 2007 >> Wstawianie >> Stopka >> Alfabet >> Zaznaczasz w opcjach na górze Inne na pierwszej stronie oraz Inne na stronach parzystych i nieparzystych.

Pozdrawiam:)

Najpierw wstawiasz stopkę a następnie numer strony wybierając Wstawianie -> Numer strony -> Dół strony -> Zwykły numer 3.

Pozdrawiam

paulas7 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Dziękuje za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie dotyczące stopki. Chciałabym usunąć czerwone podkreślenie tak by na dole strony pozostał tylko tekst i sam numer strony w formie 1, 2, 3, 4… beż słowa “strona 1”. Nie znalazłam takiego schematu. Czy da się to edytować?

Jak najbardziej można edytować. Kliknij dwa razy na stopce i usuń tekst “strona” pozostawiając wyłącznie pole numeru strony

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem wam bardzo wdzięczna :slight_smile: pozdrawiam