Word 2007, problem z przewijaniem

(Krystian1991) #1

Witam! Mam pewien bardzo denerwujący problem z Wordem 2007, który praktycznie uniemożliwia mi korzystanie z tego programu :wink:.

Otóż bardzo często gdy przewijam dokument treść przestaje się przesuwać, w przeciwieństwie do paska po prawej stronie.

Miałem tak pod XP, teraz mam pod Vistą, zarówno bez jakichkolwiek aktualizacji jak i ze wszystkimi.

(Jharla) #2

:?: może to być wina odświeżania, słabej karty graficznej, może pracujesz w zbyt wielkiej rozdzielczości

popróbuj pozmienaić

(Krystian1991) #3

60Hz, nie mam innej opcji do wyboru.

Myślę, że do pracy z Wordem GTX 280 wystarczy.

1680x1050, sprawdzę na wszelki wypadek na innej, ale to raczej nie to :wink:.

(Jharla) #4

to stosunkowo za mało ... powinieneś mieć przynajmniej 70Hz, nie czujesz że obraz Ci miga i zmęczenia wzroku po dłuższej pracy (to na pewno źle wpływa na kondycję wzroku) może przy mniejszej rozdzielczości pojawią się inne wyższe odświeżania ... może kolego nie zainstalowałeś sterowników do karty graficznej, lub jakieś chmmmm ... spróbuj z najnowszymi ze strony producenta

(Krystian1991) #5

To monitor LCD, one zwykle nie mają wysokiego odświeżania i nie ma to dużego związku z migotaniem obrazu :wink:.

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Próbowałem już chyba wszystkiego, nawet zmiany rozdzielczości :E i nie mogę sobie z tym poradzić.