Word 2007, problem z przewijaniem

Witam! Mam pewien bardzo denerwujący problem z Wordem 2007, który praktycznie uniemożliwia mi korzystanie z tego programu ;).

Otóż bardzo często gdy przewijam dokument treść przestaje się przesuwać, w przeciwieństwie do paska po prawej stronie.

Miałem tak pod XP, teraz mam pod Vistą, zarówno bez jakichkolwiek aktualizacji jak i ze wszystkimi.

:?: może to być wina odświeżania, słabej karty graficznej, może pracujesz w zbyt wielkiej rozdzielczości

popróbuj pozmienaić

60Hz, nie mam innej opcji do wyboru.

Myślę, że do pracy z Wordem GTX 280 wystarczy.

1680x1050, sprawdzę na wszelki wypadek na innej, ale to raczej nie to ;).

to stosunkowo za mało … powinieneś mieć przynajmniej 70Hz, nie czujesz że obraz Ci miga i zmęczenia wzroku po dłuższej pracy (to na pewno źle wpływa na kondycję wzroku) może przy mniejszej rozdzielczości pojawią się inne wyższe odświeżania … może kolego nie zainstalowałeś sterowników do karty graficznej, lub jakieś chmmmm … spróbuj z najnowszymi ze strony producenta

To monitor LCD, one zwykle nie mają wysokiego odświeżania i nie ma to dużego związku z migotaniem obrazu ;).

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Próbowałem już chyba wszystkiego, nawet zmiany rozdzielczości :E i nie mogę sobie z tym poradzić.