Word 2007 - ustawienia strony do pracy magisterskiej

Mam pytanie jak w wordzie 2007 ustawić stone do drukowania , margines lewy 2,5 cm + 1 cm na oprawe prawy 2 cm by dało się drukować dwustronnie do oprawy, oraz jak należy numerować strony by były na przemian raz po lewej raz po prawej stronie strony , Z góry dziekuje za informacje

marginesy: układ strony>>>marginesy>>>marginesy lustrzane (i odpowiednie ich ustawienie- podwójne kliknięcie na pasek na linijkę nad edytowaną stroną)

a co do numeracji , żeby zrobić tak jak ty mówisz to mam pewien partyzancki pomysł (bo w opcjach worda tego niee znalazłem): Przed wydrukowaniem stron nieparzystych ustaw sobie numerację ztron w prawym dolnym rogu strony, a kiedy przełozyszkartki w drukarce i przed wydrukowaniem ztron parzystych, zmień ustawienia numeracji i ustaw numerację w lewym dolnym rogu.

JA to bym tak zrobił. Mam nadzieje, że jest inny, bardziej cywilizowany i profesjonalny sposób, i kotś o nim powie, bo sam bym się chętnie doweidział;)

Co do marginesów to zrób tak poradził kolega wyżej. Numerację musisz mieć po bokach? Ostatnio gdy pomagałem w obróbce pracy magisterskiej zrobiłem numery na środku i nie miałem problemu.

Lub skorzystaj :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/word-2007-numerowanie-stron-jak-ksiazce-t355169.html