Word a wstawianie plików graficznych

Witam, mam bardzo dziwny problem. Jak w Wordzie 2003 wstawię rysunek z pliku (sa to pliki *.bmp), oraz ustawię jego układ jako przyległy lub ramka, to zdaża się że na poprzedniej stronie dokumentu tekst nie jest spójny, i jest w nim przerwa (jak pole tekstowe) wielkości obrazaka który wstawiam na stronie nastepnej. Ktos może zna przyczyne czemu się tak dzieje?? przykład:

http://img84.imageshack.us/my.php?image=pierwszy6zw.jpg

Zdawać by sie mogło że problem łatwo można rozwiązać więc powstawiałem tabele, a w nie rysunki, i wszystko byłoby w porządku gdyby niemały problem. Mam tekst wyjustowany, i w miejscu gdzie wstawiam tabelę program “wciska mi entera” co jest widoczne jako znak. Tym sposobem linia gdzie został dodany enter ma wcięcie z prawej strony. Jest jakis sposób by to skorygować?? jak usunę ten znak, cała tabela sie kaszani obramowując cała stronę. przykład:

http://img87.imageshack.us/my.php?image=drugi8eh.jpg

Próbowałem umieszczać obrazki w polach tekstowych dopasowując kanwę rysunku i dalej jest problem z białymi polami. Ponowna instalacja oraz usunięcie standardowego szablonu także nie przyniosły rezultatu. Ktoś może pomóc?