Word ->indeksowanie górne

Cześć mam prożbe,wiecie moze jak zrobic w wordzie przypisy gorne?? tzn pisze wyraz i chce za nim na koncu wstawic cyferke i na dole strony wyjasnienie… wiecie pewnie o co chodzi? wiem ze mozna tak zobic wchodzac w czcionki i tam w efektach mam przypis gorny jednak slyszalem ze mozna po prostu robic to szybciej np w zakladce wstaw lub widdok?? orientuje sie ktos? moja mama pisze własnie jakas prace w wordzie i mowi ze tak bylo i cos sie zepsuło? prosze o pomoc!

wstaw przypis

zresztą odpal helpa i będzie wszystko jasne

Monczkin kiedyś mi to wytłumaczył w tym temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … light=word :wink:

ale to jeszcze nie jest to, bo mama mowi ze jej indeksowalo automatycznie jak wciskala przycisk to nadawalo jej kolejny numer indeksu i nie musiala tego pilnowac a poza tym na samym dole strony powinna byc taka kreska-oddzielajaca i tam sie wyjasnialo te przypisy ktore sie nadawalo wczesniej…pomocy

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 17:22

ok przepraszam to co diegoo napisal dalo mi do myslenia… i doszedlem to chodzi o przypis dolny… a mnie zmylila nazwa. dziekuje za pomoc wszystkim