Word nie zapisuje dokumentow blokouje go HP CM

witam wszystkich :slight_smile:

czy mial ktos, lub ma, problemy z ms word’em ktory odmawia zapisania dokumentu, obojetnie czy ‘save’ czy ‘save as…’, poniewaz blokuje go hp credentials manager. przy probie zapisu word informuje mnie zebym sie zalogowal do CM i nawet po zalogowaniu sie do credentials manager’a w dalszym ciagu jest odmowa zapisu, ale tym razem mam komunikat ze nie mam uprawnien i mam sie skontaktowac z adminem (ktorym zreszta jestem ja). pozostale progamy pakietu office dzialaja i zapisuja bez problemow. stalo sie nie to niedawno, wczesniej nigdy nie doswiadczylem tego problemu a ten CM jak i ms office jest na komputerze od momentu zakupu czyli jakies 5 lat.

nie mozna tego CManagera odinstalowac :frowning: nawet nie mozna go wylaczyc w task managerze w oknie procesy :frowning: urochomilem xp’ka w trybie awarajnym chcac go usunac, ale deinstalka nie dziala w tym trybie :(. i to dziadostwo urochomilo sie nawet w trybie awarajnym :(. probowalem go znalezc i wylaczyc w biosie tez bez skutku :frowning: jestem doswiadczonym userem :slight_smile: tak wiec zwracam sie do bardziej doswiadczonych o pomoc czy to w usunieciu CM czy rozwiazaniu problemu z wordem :slight_smile:

thx

A próbowałeś może usunąć revo unistallerem

myslalem o tym ale nie wiem czy revo bedzie mial na tyle uprwnien zeby wylaczyc ten proces i go odinstalowac :slight_smile:

Spróbuj może usunie

Może coś da wyłaczenie tego programu w autostarcie(msconfig) lub wyłączenie w usługach

Wyłącz ten proces w usługach lokalnych, a jeżeli masz jego uruchamianie w rejestrze “RUN” to wywal ten wpis z rejestru. Będziesz zawsze i tak mógł go uruchomić ręcznie.