Word - podział strony-POMOCY

witam, mam następujący problem. Pracuję na word 2007. Żona napisała pracę, która parę razy została zapisywana jako wersja 2003 (nie wiem czy to jest ważne), kilka razy poszła do promotorki jako wersja 2003 i potem znów zmieniana i teraz mam z nią wielki problem. 1) chcę dokonać podziału stron - gdziekolwiek ustawię kursr podział dokonuje sie zawsze na tej samej 4 str. pracy, nawet jeśli chcę podzielić stronę 5-szą. 2) po włączeniu przycisku znaczników nic tam szczegolnego nie ma - żadnego podziału stron.2) w spisie treści każda linijka zrobiła się osobną tabelą (czego na pewno sami nie robiliśmy) każda z tych tabel kończy się takim dziwnym jakby słoneczkiem (takie -o- tylko 4 takie minusy) 3) zbliżając myszkę do marginesu pojawia sie znaczek kwadratu ze strzlkami a naciskając ten znaczek kawałki tekstu zaznaczają sie na niebiesko. Czy ktoś z drogich forumowiczów wie jak to rozwiązać, żeby to wszystko było bezproblemowe jak w word 2003? Proszę o pomoc

  1. O jaki podział stron chodzi ??

  2. Wytłumacz mi to “w spisie treści każda linijka zrobiła się osobną tabelą”, jeżeli ci to nieodpowiada poprostu utwórz spis treści od nowa,

  3. Promotorka pewnie dodała komentarze oraz tryb “rejestrowania zmian w dokumencie”

Napisz konkretniej… bo trochę już późno, a ja też dziś jestem w nienajlepszej formie :frowning: