Word - pozioma kartka. Jak przesunąć/obrócić nr strony

Jak w temacie.

Mam taką stronę u siebie: http://www.fotoszok.pl/show.php/1422505 … d.jpg.html Ale będę musiał oprawić całą swoją pracę. I jak tą stronę wydrukuję i przekręcę, to nr strony mam u góry w prawym roku. Jak to zmienić ?

Z pomocy w Wordzie: Układ strony->Orientacja-> zaczekaj chwilę wyswietli sie tekst podpowiedzi -> naciśnij klawisz F1 i będziesz miał to co pod spodem.

Stosowanie orientacji pionowej i poziomej w tym samym dokumencie

Zaznacz strony lub akapity, dla których chcesz zmienić orientację na pionową lub poziomą.

Uwaga Jeśli zostanie zaznaczony jedynie fragment tekstu na danej stronie, którego orientacja ma zostać zmieniona na poziomą lub pionową, program Word umieści zaznaczony tekst na osobnej stronie — tekst, który pierwotnie otaczał oddzielony fragment również znajdzie się na osobnych stronach.

Na karcie Układ strony w grupie Ustawienia strony kliknij przycisk Marginesy.

Kliknij polecenie Marginesy niestandardowe.

Na karcie Marginesy kliknij opcję Pionowa lub Pozioma.

Na liście Zastosuj do kliknij pozycję Zaznaczony tekst.

Uwaga Przed tekstem ze zmienioną orientacją strony i po nim program Microsoft Word automatycznie wstawia podziały sekcji . Jeśli dokument jest już podzielony na sekcje, można kliknąć wybraną sekcję lub zaznaczyć kilka sekcji, a następnie zmienić ich orientację.

Robi mi się coś takiego:

http://www.fotoszok.pl/show.php/1422684 … 1.jpg.html

Cześć

“Przekręć” samą tabelę a stronę zostaw w spokoju (czyli ustaw je tak ja inne).

Sam tak drukowałem pracę dyplomową i nie miałem do niej żadnych zastrzeżeń. Chyba że masz konkretne wytyczne że tabela nie może być umieszona w ten sposób.

A gdybym wstawił tutaj tą stronę, to mógłby ktoś z was to zrobić ? Bo jak będę oprawiał pracę, to tabelka będzie ok, tylko że ten numer strony jest wtedy u góry po prawej stronie :-x

http://www.sendspace.pl/file/f15d7bb7c2cc486ed7cea49