WORD spis treści ręcznie - różne tabulatury w jednej linijce?

Witam serdecznie. Mam problem poruszany już kilkukrotnie na forach internetowych lecz zaproponowane rozwiązanie nie satysfakcjonuje mnie.
Potrzebuję w spisie treści umieścić tabulator dwukrotnie, raz zwykły, pusty tabulator a potem wypełnienie wielokropkami. Problem przedstawiony jest na rysunku.
656d8b5da2fc7.png

Jakby ktoś zaproponował jakieś rozwiązanie to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.
sheaker

Wygeneruj spis treści zamiast iść na około :stuck_out_tongue:

Nie podobają mi się.

A  podział  na sekcje i różne formatowanie akapitu w sekcjach nie rozwiąże sprawy?

Próbowałem lecz z tego co widzę podział na sekcje wymusza rozpoczęcie od nowej linijki.

Prawdopodobnie poradzę sobie podziałem na sekcje w połączeniu z ustawieniem dwóch kolumn na stronie.

chcesz jak rozumie uzyskać taki spis jak na załączonej ilustracji?

 

tabulator.png

Prawie niemalże tak. Widzę, że zrobiłeś to jakoś przy pomocy tej ‘linijki’ u góry.  Jednak opisz proszę dokładniej działania podjęte w celu uzyskania tego efektu.

Jak to zrobiłem:  Po znaku rzymskim  tabulatory ustawiam w zakładce akapity opcja tabulatory, pierwszy lewy na 1.25cm wpisuje treść spisu w tym przypadku ala cos tam spacja na linijce na górze ustawiam sobie tabulator przy prawym marginesie, gdzie chciałbym, wstawić numer strony, w zakładce akapit opcje tabulatory  znak wiodący na kropki pozycja turbulatora  15.25 naciskam ustaw. Poniżej zdjęcie z MS Word 2010

 

 

zrzut.png

Rozumiem. Ekstra, dzięki bardzo.