Word Starter 2010 powolne uruchamianie - proszę o poradę

witam! Wrzucam ten temat ponownie, ponieważ na poprzedni nie uzyskałem odpowiedzi, pomimo wrzuconej konfiguracji komputera dla jednego usera, który zadeklarował pomoc…i na deklaracji się skończyło.

Mam teraz dylemat, czy wrzucanie jakiejkolwiek konfiguracji swojego sprzętu, nie służy wyłudzeniu informacji i dobraniu się do niego.

Niemniej podam niezbędne informacje, jakie są potrzebne do ustalenia powodu, dla którego mój word otwiera się zbyt długo z komunikatem processing…w tle. A chyba powinien się otworzyć błyskawicznie. Komputer nowy, system win 7, 64b.

Może to normalne dla podstawowej wersji worda, jaki mam /word starter/, ale z tego co się zdążyłem zorientować, to nie jest normalne.

Być może w ramach jakiejś konfiguracji, poprawki, bazując na radach z artykułów, coś zablokowałem, jakąś usługę, nie wiem teraz. jak się nie robi czegoś na co dzień, to takie rzeczy się zwyczajnie zapomina.

Proszę o pomoc tylko osoby, które mają na to czas, najchętniej osoby stale będące na portalu, np moderatora, itp. Jak ktoś rzuci temat, żebym wrzucił dane komputera, a potem nie odpowie na wiadomość, to zgłaszam taką osobę do portalu/moderacji jako podejrzenie wyłudzenia danych, bo inaczej tego nie można traktować w takim wypadku.

A inne programy uruchamiają ci się błyskawicznie, czy też tak mulą?

PS: daruj sobie głupie teorie spiskowe…

Lol … @lieft - odnośnie tego wyłudzenia to mnie rozbroiłeś totalnie ;]

Co do Worda to problem może tkwić w konfiguracji twojego komputera.

Zobacz ile w menadżerze urządzeń masz używanej pamięci i jakie ogólnie użycie procesora (szczegółów znać nie chcę, żeby nie było, że chcę cokolwiek od ciebie wyłudzić ;] ) i jeżeli stwierdzisz że jakaś aplikacja używa dużo pamięci lub bardzo żyłuje procesor, wyłącz ją i sprawdź szybkość uruchamiania Worda.

inne uruchamiają się błyskawicznie.

Dodane 09.07.2011 (So) 17:01

nie wiem czemu się tak rozbawiłeś, programy do generacji informacji o systemie mogą podawać różne rzeczy, które nie wiem, czy powinny się znaleźć na forum publicznym. A co w takich danych jest, poza głównymi informacjami, nic mi nie mówi. Są z tego co widzę różne wersje stworzenia takiej informacji przez Everest, ja dałem niepełną. Dałbym pełną, ale i tak nikt nie napisał, że taka i taka powinna być, a przypuszczam, że nie każdy program generuje identyczne informacje. I tak pewnie na tym się skończy, bo “fachowcy” guzik wiedzą albo wiedzą i nie powiedzą :smiley: bo im się nie chce.