Word wykres

jak zrobic wykres liniowy w wordzie?

Moze zajrzyj do worda w zakladke pomoc ,tam jest spis tresci i powinno byc co i jak po kroku :slight_smile:

wszycho fajnie tylko nie moge wybrac typu wykresu mam word 2000

wykres wstawiam tak :wstaw-rysunek-wykres a w pomocy jest napisane:

“Z menu Wykres wybierz polecenie Typ wykresu”- a niby gdzie to jest? :o

Jak masz worda to i powinieneś mieć excela. Zrób wykres ze wszystkimi bajerami w arkuszu skopiuj i wklej do worda i po krzyku. 8) 8) 8)

Word jest edytorem tekstu a nie narzędziem do tworzenia wykresów.

nie widzac innego wyjscia zrobiłem wykres w excelu

jednak piszac ten temat chciałem uzyskac pomoc w rozwiazaniu tego problemu bo o alternatywnym rozwiazaniu tego problemu wiem i o nie nie prosilem -rozwiazanie tego problemu jest dla mnie nadal aktualne(nie mozna uciekac od problemów które sie pojawiaja,trzeba je rozwiazac mozna sie wiele wtedy wiele nauczyc)

To ją masz:

Poleceniu z menu wstaw rysunek wykres służy właśnie do wstawiania wykresów excela z zastosowaniem techniki OLE.

Menu Wstaw=>> Obraz=>>Wykres następnie powina Ci sie pojawić zakładka z opcjami dotyczące wykresu wyglądu położenia itd…

Trochę jest tych tematów z wykresami, ale na swoje pytanie nie znalzłam odpowiedzi, a bardzo jej potrzebuję i to od ręki, jakby się dobra dusza znalazła…

Robię wykres i mam problem. Wykres musi być liniowy i znalazłam odpowiednią zakładkę itd., ale ja o tych liniach piszę, bo problem polega na tym, że dla niektórych iksów mam dwa igreki, a wykres jako linia ciągła, powinien w tych miejscach łączyć się i stać linią pionową!

Nie wiem czy to istotne, ale na konkretnym przykładzie może będzie prościej, więc podam punkty: zaczynamy od (0,200), w dół po ukosie do (4,50), następnie prosto w górę do (4,200), znowu w dół po ukosie do (8,50) i znowu w prosto w górę do (8,200), i znów ukosem do dołu do (10,100)… Problem mam, kiedy muszę te linie postawić na baczność…

HELP! Ja potrzebuję na prawdę na już, a nawet na wczoraj! #-o

Jumps! Udało mi się! W punktowym typie wykresu! Jeżeli jednak ktoś chciał odpisać, to z góry dziękuję i przepraszam, że tak nagle wpadłam i rzuciłam od razu problemem! :stuck_out_tongue: