Wordpress - dostępna pamięć

Witam,

wczoraj zaktualizowałem mojego wordpressa i zaczął pojawiać się błąd przy próbie wejścia do panelu admina:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 30720 bytes) in /home/tofik27/domains/ ***** /public_html/wp-admin/includes/template.php on line 3340

w internecie znalazłem rozwiązanie żeby do pliku config.php dodać linie define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘64M’); dodałem ale nadal nie działa, nadal ten sam błąd. Co robić? Ma ktoś może jakieś działające rozwiązanie? Dodam jeszcze że jest to wersja wordpressa 3.0

  • moze byc konieczny restart serwera www aby zmiany zostaly wprowadzone, sprobuj roniez zwiekszyc ten limit w liku php.ini -

    memory_limit

właśnie pisałem do supportu firmy w której mam serwer i w odpowiedzi dostałem informację że do mojego konta nie mogą ustalić większego limitu. Dodam jeszcze że przed aktualizacją miałem zmieniony limit w pliku wp-settings.php i wszystko działało. Teraz też dodałem linię do tego pliku ale nic :/. Znalazłem w internecie że może pomóc dodanie zmiennej do pliku .htaccess ale również nic. Problemy zaczęły się pojawiać dopiero po aktualizacji.

Może ktoś wie chociaż jak wrócić do poprzedniej wersji wordpressa? Czy wystarczy tylko podmienić pliki czy trzeba coś jeszcze zmieniać w DB?

ToFIK277 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Już rozwiązałem problem, nadpisałem pliki starszej wersji (katalog wp-admin, wp-includes oraz pliki z głównego katalogu) następnie przy wejściu do admina wyświetla się aktualizacja bazy danych. Po jej wykonaniu wszystko wraca do starszej wersji i zaczyna działać. Jak ktoś będzie miał ten problem polecam cofnąć instalację.