Wordpress formularz

Hej mam pytanie do ludzi mających na co dzień styczność z wordpressem.
Czy da się w jakiś prosty/oczywisty sposób zrobić formularz zgłodzeniowy nie instalując, żadnych pluginów (własnych lub cudzych), aby był na stronie oraz nie wstawiając iframe z np. google forms.

Funkcją formularza ma być zapis do bazy wprowadzonych wartości + wysłanie maila potwierdzającego o wypełnieniu jego + najlepiej jakby była jakaś rechaptcha aby nie móc zaspamować formularza.

I się zastanawiam czy ja jestem głupi i czegoś nie widzę czy to druga strona, bo jak mam się połączyć z bazą danych utworzyć tabelę, zapisać odpowiedzi i jeszcze wysłać maila potwierdzającego nie korzystając z żadnego pluginu i mając tylko uprawnienia moderatora to nie widzę żadnej opcji :thinking:

Jeżeli chodzi o Wordpress to możesz dodać skrypt do szablonu: wp-content/themes/twoj_szablon.

W inny sposób bez wtyczek typu raw PHP, czy JS się nie poleca, bo przy aktualizacji je wyrzuci.

Druga strona to po co marnować czas na tworzenie formularza, integracji z recaptcha, SMTP, etc jeżeli możesz postawić to na darmowym gotowcu?

1 polubienie

Nie.

1 polubienie

Zagładzający ludzi to pewnie nie.

Może motyw potomny by chronił taki lekki formularz… :thinking:

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.