Wordpress - galeria na miarę 21-ego wieku

Witam

Może będzie mi ktoś w stanie pomóc. Poszukuję takiej wtyczki do wordpressa, która da mi możliwość wstawiania zdjęć w formie galerii (najlepiej miniaturek) na wpisy bloga, ale żeby to tak działało, aby po kliknięciu na te zdjęcia, były one otwierane w trybie pełnoekranowym na smartfonach. Na upartego jestem w stanie pogodzić się jeśli pełny ekran nie będzie obejmował paska adresu przeglądarki na smartfonie. Wiele razy już próbowałem z różnymi wtyczkami i za każdym razem mam przepiękny lightbox’y a nie pełny ekran, a jak już znajdę coś co prawie działa, to zazwyczaj nie da się tych zdjęć “przesuwać palcem” a należy klikać w strzałki na ekranie (lewo/prawo).

Jedyny dodatkowy problem jaki mam, to czy jakakolwiek taka wtyczka galerii będzie działać równie dobrze na PC’towych przeglądarkach? Obecnie działa to na zasadzie lightboxa i wygląda to poprawnie, ale nie mogę znaleźć idealnego remedium pomiędzy wersją komórkową a komputerową.

Podpowiem że nie szukam tylko w “darmowych” wtyczkach i z chęcią dokupię galerię/wtyczkę o ile będzie to miało ręce i nogi.

Nie wiem czy z gotowców coś się znajdzie dobrze napisanego, jeśli najpopularniejsze wtyczki nie spełniają Twoich oczekiwań to osobiście Ci nic nie zaproponuję z tego względu, że ja do większości rzeczy rezygnuję z gotowych rozwiązań/wtyczek na rzecz własnych.

Jeśli byłbyś zainteresowany mogę Ci napisać wtyczkę zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jak coś pisz na pw ustalimy szczegóły i w tedy będę mógł powiedzieć ile by to kosztowało.