[Wordpress][Hemingway] Zmiana sposobu prezentowania treści

Zmienić tego głównego css’a szblonu potrafię, ale jak “ręcznie” wpłynąć na wyświetlanie treści jednej strony? Np. nie chcę, żeby nazwa tej strony była wyświetlana na stronie, ale chcę żeby było tak tylko na jednej stronie z poradami. Jak to zrobić i nie namieszać? Gdzie znajdę plik z konkretną stroną?

 

A gdzie jest plik, który definiuje jak mają być tworzone treści (np. że nazwa strony będzie w klasie post-title)?

Screenshot_6.png

Zależ czy porady są postami na blogu czy stronami, jeśli postami należałoby stworzyć plik (w używanym motywie) do wyświetlania postów z danej kategorii a w pozostałych usunąć tytuł (plik motywu post.php). Natomiast w przypadku stron należałoby utworzyć na podstawie domyślnego pliku w szablonie page.php szablon strony, a w oryginale usunąć wyświetlanie tytułu.

Można by to też spróbować zrobić za pomocą reguł CSS, na wszystkich stronach ustawić ‘display: none;’ dla tytułu, a za pomocą odpowiednich klas wordpressa wyświetlać go ponownie. Przy czym w ten sposób nie usuniemy całkowicie ze strony tytułu, lecz zablokujemy jego wyświetlanie użytkownikom.

 

Nie bardzo wiem o co chodzi, możesz rozwinąć pytanie?

Chodzi mi to, że tworzę stronę a nazwie “dobre programy”, i wordpress “wie”, bo tak to zostało napisane, żeby napisać tą nazwę w treści strony. Ja chcę uniknąć tego mechanizmu na jednej ze stron.

Czyli nie chcesz by w tytule strony nie było nazwy strony? Podaj jakiś przykład np screen z zaznaczonym elementem o który Ci chodzi ponieważ nie jestem pewny czy dobrze rozumiem problem.

 

Co do pytania z PW, podaj kod CSS który dodajesz by usunąć ten tytuł.

 

Aha, jeśli Cię interesuje zlecenie zrobienia tych poprawek komuś napisz do mnie na priv, na pewno się jakoś dogadamy ;).