Wordpress i brak możliwości zmian w kodzie style.css

Witam, mam problem ze zmianami w kodzie style.css mojej strony.

 

Zakupiłem szablon i chciałbym zmienić kolory na stronie, po zmianie odpowiednich danych w pliku style.css i po wgraniu tych zmian na serwer nic się nie dzieje.

Link do szablonu http://www.templatemonster.com/demo/49007.html

Proszę o pomoc

Z tego co pamiętam wordpress ma cache, musisz wejść w panel administracyjny i go wyczyścić.

A czy mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić?

 

Edit: wyczyscilem cachce przeglądarki i nic to nie dało, niestety nie mam pojęcia jak wyczyścić cache wordpressa oraz nic na ten temat nie znalazlłem.

 

Edit2: Wyczyściłem, nic to nie dało. Czy może być to jakimś cudem zabezpieczone? tj. zabezpieczenie przed zmianami w kodzie?

Jesteś pewny, że plik wrzucony na serwer jest ładowany? Wyświetlałeś jego źródło w przeglądarce?

Próbowałeś go edytować przez panel WP?

Tak, jest wyświetlany ze zmianami, ale zmiany się nie ukazują. Próbowałem przez panel i nadal nic

Daj link do strony, używasz złego pliku css albo nie wyczyściłeś cache. szablonu nie da się zabezpieczyć w żaden sposób więc znasz odpowiedź

No to pewnie kwestia samego CSSa.

Sprawdzałeś inspektorem elementów w narzędziach webdeweloperskich przeglądarki sprawdzić czy w ogóle do elementów które chcesz zmienić dopasowywany jest twój kod CSS?

Może inne style go zwyczajnie nadpisują.