Wordpress i przekierowanie domeny

Witam.

Mam stronę w Wordpress-ie która ma zastąpić starą wersję strony.

Stara strona jest pod adresem powiedzmy home.pl/strona.pl a przekierowanie jest ustawione tak że stara strona jest na home.pl w katalogu o nazwie strona.pl. Przekierowanie domeny strona.pl ustawione jest na katalog home.pl/strona.pl (w polu przekierowania jest wpisane"/strona.pl" i stara strona działa).

Nowa strona jest pod adresem home.pl/adres.pl/www więc żeby podmienić na nową stronę w polu przekierowania wpisuje “/strona.pl/www” i pojawia się kilka elementów menu które są rozsypane a szablon tak jakby się nie wczytał bo się nie wyświetla.

Jaka może być przyczyna?

byc moze htaccess i reguly wordpressa

A stare adresy w bazie danych WP podmienione na nowe?

Możesz napisać coś więcej bo nie bardzo rozumiem jakie adresy na jakie zmienić.

WP trzyma pełne linki w tabelach _posts (kolumny: guid i post_content) i _options (kolumna: option_value)

Muszą one zostać poprawione, można próbowac przez plik konfiguracyjny http://codex.wordpress.org/Changing_The_Site_URL

ja preferuję jednak podmianę bezpośrednio na bazie danych, wchodzisz w phpmyadmina, i dla swojej bazy WP zapuszczasz po odpowiedniej korekcie takie oto zapytania SQL

Nie łatwiej przenieść będzie całą stronę (pliki)?

Samo przeniesienie plików nic nie zmieni, bo w bazie dalej będą odniesienia do innej lokalizacji

Coś z tego zrobiłem i strona już się wyświetla ale z lewej strony nie mam Widżetów które robiły jako menu.

Po zalogowaniu do panelu administracyjnego też nie ma tych widżetów.

Tylko nikt nie wie co i jak zrobiłeś. można by więc odpowiedzieć równie konkretnie - coś zrobiłeś nie tak jak należy, zrób coś lepiej.

jw.

Może nie przeniosłeś poprawnie wszystkich plików (zwłaszcza templatki), trudno powiedzieć.